Rychlý kontakt
Pexi, s.r.o.,
Podnikatelská 565, 19011 Praha 9
Telefon
(+420) 274 023 224
Fax+zázn.
(00420) 274023224
Skype
pexi.asist
info@pexi.cz
Aktuální soutěž
28.4. - 12.5.2017
Zahrajte si o žhavou novinku! Akční párty hra pro 2-8 hráčů od 6 let do 99 let. Více informací na facebook.com/pexicz Hodně štěstí!
více informací
Archiv soutěží
© Pexi.cz 2007-2014

Kariéra

Aktuální výběrová řízení na stálá pracovní místa:

Pokud se chcete stát členy našeho týmu a máte zájem na rozvoji firmy Pexi, podívejte na následující nabídky neobsazených pozic.
Pokud zde nyní nenajdete vhodné pracovní místo a přesto si myslíte, že by vás práce u nás zajímala, pošlete nám svůj životopis a popis práce, o kterou byste měl zájem.
Váš kontakt si uložíme a oslovíme Vás při nejbližší příležitosti.

Volná pracovní místa:

19.4.2017 Samostatný grafik - junior

Hledáme pečlivého junior grafika nebo grafičku! Spolupráce je vhodná i pro pokročilé studenty SŠ a VŠ grafika/design/multimédia.

Typ práce: externí- DPP, ŽL

Nástup: ihned

Líbí se vám tato pozice? Ozvěte se nám co nejdříve! Pošlete nám nejen své CV, ale především ukázky vašich nejlepších prací (realizovaných i nerealizovaných) na personal@pexi.cz

Náplň práce:

• Úpravy a tvorba obchodních letáků, inzerátů, katalogů, bannerů (web, print), POS reklam a produktových listů

• úpravy fotografií (retuše, totální a barevné, korekce, maskování, montáže, atp.),

• předtisková příprava podkladů

• spolupráce na tvorbě vizuálních identit, bannerů

Co nabízíme:

• Možnost podílet se na vizuální a marketingové tváři firmy

• Možnost pořízení našich produktů za zvýhodněné ceny

• Práce na ŽL nebo na Dohodu o provedení práce

• Spolupráce je vhodná i pro pokročilé studenty SŠ a VŠ grafika/design

Co požadujeme:

• Práci v programech Corel Draw, Photo-Paint, Acrobat, Photoshop, Illustrator (vlastní SW podmínkou)

• Zkušenosti grafickou úpravou a předtiskovou přípravou (offset, digitál)

• Znalost kompozice a teorie barev

• Smysl a cit pro detail

• schopnost spolupráce s kolegy

o samostatnou práci a řešení problémů

o časovou flexibilitu, zejména v průběhu uzávěrky projektů

o zodpovědnost, rychlost, pečlivost

o spolehlivost při dodržování termínů

o velmi dobrou znalost ČJ, AJ výhodou

Umíte něco navíc?

Vše co si myslíte, že by se nám líbilo ve vztahu k vaší práci,

nám napište. Například:

• ilustrace, kresba, focení, výtvarno,

• jazyky,

• absolvované stáže,

• doporučení,

nebo cokoliv dalšího, co si myslíte, že se bude hodit

Pracovník Podpory prodeje, Brigádníci do expedičního skladu

14.5.2016 Pracovník Podpory prodeje
Rozšiřujeme firmu o poziciPřijmeme pracovníka na pozici PODPORA PRODEJE HRAČEK
Práce brigádně 4-6 hodin denně / 5 dní. Nástup možný ihned.

Svůj životopis a motivační dopis (proč by se vám líbila právě tato práce), zasílejte na e-mail personal@pexi.cz.
Na základě motivačního dopisu a životopisu pozveme vybrané uchazeče do osobního výběrového řízení.

Požadavky:

- zkušenost s prodejem nebo obchodem podmínkou
- ukončené SŠ vzdělání s maturitou
- zájem o aktivní spolupráci na rozvoji a růstu firmy
- znalost práce s PC Windows, E-mail, Textový editor, Tabulkový editor, Internet
- dobré komunikační schopnosti
- schopnost samostatné a systematické práce
- schopnost plánovat a oraganizovat čas

Pracovní náplň:
- Komunikace se zákazníky po telefonu a přes e-mail
- nabídka novinek po telefonu a e-mailem
- rozesílání propagace a nabídek
- příjimání objednávek
- návštěvy prodejen, komunikace s vedoucími a kontrola zboží
- účast na prezentacích a předváděcích akcích firmy

15.4.2016 Brigádníci do expedičního skladu
NA TUTO POZICI PŘIJÍMÁME PRACOVNÍKY OPAKOVANĚ - NEVÁHEJTE NÁM POSLAT SVŮJ ŽIVOTOPIS.
Na práce v našem skladu přijmeme pracovníky na nepravidelné a zkrácené úvazky.
Zájemci posílejte své životopisy s kontaktem na personal@pexi.cz
Rádi zodpovíme Vaše dotazy na tel.: 274 023 224

Druh pracovní poměru: Dohoda o provedení práce
Pracovní doba: pravidelně ÚT+ČT (ostatní dny dle potřeby skladu)
Odměna: smluvní podle výkonu 65-100,- Kč / hodinu (úkolová odměna)
Místo práce: Přišimasy (2 km od Úval u Prahy; 7 km do Českého Brodu)

- lepení etiket na výrobky
- vkládání letáků k výrobkům
- kompletace výrobků a materiálů - různé druhy
- manipulace se zbožím
- vykládka, nakládka zboží
- příprava zásilek k odeslání
- likvidace odpadu

Požadavky:
- časová flexibilita
- manuální zručnost
- pozornost
- spolehlivost
- zodpovědnost za kvalitu odvedené práce
- trestní bezúhonost- znalost práce s PC výhodou