Aktuální soutěž
Všechny soutěže aktuálně naleznete na našem Facebooku na adrese www.facebook.com/pexicz. Nebo vyhledejte facebookovou stránku "MilujemeHračky"
více informací
Archiv soutěží
© Pexi.cz 2007-2021
 

14. 9. 2022
Písek, který hladí a tvoří, to je Playfoam® SAND
 
Perex - Pokud neznáte modelovací hmotu Playfoam®, potom budete z tvořivé pískové modelíny Playfoam® SAND překvapení, jak je skvělý....

Pokud neznáte modelovací hmotu Playfoam®, potom budete z tvořivého písku Playfoam® SAND překvapení, jak je skvělý. Stejně jako kuličková modelína Playfoam® vyniká Playfoam® SAND vlastnostmi, které jí odlišují od podobných tvořivých hmot.
Až vyzkoušíte Playfoam® SAND ucítíte, jak příjemné může být modelovaní. Hmota vás vyslověně sametově pohladí po rukách.
Písková modelína Playfoam® SAND, jejíž zákledem je skutečný křemičitý písek s velmi jemnou strukturou, se na rozdíl od kinetických písků a Moon pískových hmot, udží stále pohromadě. Neteče a výtvory z ní se samovolně neboří. Tekuté pískové hmoty mají sice své kouzlo, ale pokud se chcete ze svého výtvoru sami déle potěšit nebo pochlubit rodičům, tak právě rachlé rozpadání a protékání je velkou nevýhodou.
Míchání barev do fantastických svítivých odstínů bude potěšením pro vaše oči i pro vaší tvořivou mysl.
Sady s nářadím a doplňky skvěle poslouží jako "výuková " pomůcka a rlzné kráječky, formičky a razítka posunou vaše tvoření na ještě leší úroveň.

Nechte se sametově hladit a modelujte zářivivé a skvělé výtvory.