Rychlý kontakt
Pexi, s.r.o.,
Podnikatelská 565, 19011 Praha 9
Telefon
(+420) 222 762 000
Fax+zázn.
(00420) 222762000
Skype
pexi.asist
Email
info@pexi.cz
Aktuální soutěž
Všechny soutěže aktuálně naleznete na našem Facebooku na adrese www.facebook.com/pexicz. Nebo vyhledejte facebookovou stránku "MilujemeHračky"
více informací
Archiv soutěží
© Pexi.cz 2007-2021
 

3. 9. 2015
LDT Fantasy Camp 2015 – Tábor plný zážitků
 
Perex - Místo konání: Rekreační středisko Letiny /Plzeň – jih/ Termín: 19. 7. 2015 – 31. 7. 2015

LDT Fantasy Camp 2015 – Tábor plný zážitků

 

Místo konání: Rekreační středisko Letiny /Plzeň – jih/
Termín: 19. 7. 2015 – 31. 7. 2015

Na 13. sněhulákovském táboře nechyběl pestrý program, zážitky, známé tváře z TV obrazovek, celotáborová hra, táboráky, výlety a mnoho programových bonbónků. Léto na plný pecky si v průběhu 13 dní užívalo na 100 táborníků. Ti toho v rekreačním středisku Letiny prožili opravdu mnoho. Zazpívali si se skupinou LIWID, zúčastnili se TV soutěží Máš minutu a Kolotoč, v průběhu jednoho dne prožili celý rok – Nový rok, Tři králové, Valentýn, Velikonoce, Čarodějnice, Den dětí, první školní den, Mikuláše s čerty a anděly, Vánoce s dárky pro každého, silvestrovskou party se slaným rautem a nápojovými fontánami – nechyběl novoroční přípitek a ohňostroj. Skvělá zábava střídala úžasnou show. Jednou to byla legrační show klauna s modelací balónků, jindy pak vystoupení iluzionisty Pavla Dolejšky nebo vtipný interkativní program Fešáka Pína a Bóni BON Bóni.

Děti z mnoha krajů České republiky si v tématických kroužcích vyzkoušely mnoho dovedností – kreativitu, hudbu, zpěv, tanec, sport, jak přežít v přírodě, ale i program s vojenskou náplní. Nová setkání prožívali táborníci každý den. Jedno z nich bylo s účastníkem televizní reality show VyVolení, Jafarem. Nejen že se svou ohnivou show vystoupil před nadšenými dětmi, ale také ztvárnil jednu z rolí v celotáborové hře Putování po Zemi Fantazii, a to Krále ohnivých obrů. Jiné zas se zpěvákem Martinem Ševčíkem známém ze soutěže Česko hledá SuperStar, který pro všechny táborníky zazpíval.

Nechyběl táborák s opékáním buřtů, strašidelná stezka na téma blázinec, oddílové programy, Supervečer za účasti Supermanů, Batmanů, Spidermanů, karneval se sladkým rautem, tekoucí čokoládou, skákacími atrakcemi a velkým výrobníkem bublin, večerní disko párty festival s laserovými, světelnými, pyrotechnickými a ohňovými efekty, noční pohádková cesta, ukázka hasičské techniky včetně dětmi oblíbené pěny. Opravdovou perličkou bylo natáčení TV Nova do rubriky hlavních televizních novin Levně a chutně s Frantou Nyklasem, kdy se kuchtily sladké mrkvovo-jablečné kuličky.

Jako každým rokem hráli táborníci celotáborovou hru Putování po Zemi Fantazii, kde jejich úkolem bylo zachránit různá království tvořící Zemi Fantazii – Koblížkové království, Království štědrých a lesních skřítků, Království ohnivých obrů, Království světla a zázraků. Jejich úspěšným zdoláním přemohli čaroděje z Království stínů a Zemi Fantazii zachránili.

Sněhulákovský pozdrav BAMBÉÉÉRO zněl celých 13 dní a nyní už se všichni táborníci těší, až ho budou moci poprvé zakřičet v roce 2016. Na LDT Letní Sněhulák – Táboře plném zážiků.

Více obrázků z LDT najdete na stránkách : http://vipdesigned.savana-hosting.cz/snehulak/ldt-fantasy-camp-2015-tabor-plny-zazitku/#!prettyPhoto