Rychlý kontakt
Pexi, s.r.o.,
Podnikatelská 565, 19011 Praha 9
Telefon
(+420) 222 762 000
Fax+zázn.
(00420) 222762000
Skype
pexi.asist
Email
info@pexi.cz
Aktuální soutěž
Všechny soutěže aktuálně naleznete na našem Facebooku na adrese www.facebook.com/pexicz. Nebo vyhledejte facebookovou stránku "MilujemeHračky"
více informací
Archiv soutěží
© Pexi.cz 2007-2021
 

21. 12. 2015
Úspěch při ochraně spotřebilů před padělky
 
Perex - Celníci zasáhli proti padělatelům! Další úspěch. Přinášíme aktuální informace v našem boji proti podvádění zákazníků s padělky Cloud b...

Celníci zasáhli proti padělatelům!
Další úspěch. Přinášíme aktuální informace v našem boji proti podvádění zákazníků s padělky Cloud b.

Celníci se stále snaží minimalizovat dovoz nekvalitního necertifikovaného a padělaného zboží.Nyní se jim podařilo dopátrat padělatele nekvalitních a často nebezpečných napodobenin mj. i naší značky Cloud b. Pátrali po nich intenzivně tři čtvrtě roku a snažili se nashromáždit dostatek nezpochybnitelných důkazů. To se nakonec podařilo.

Seznam eshopů s padělky, kterou jsou po zásahu celníků již nefunkční: www.profikulma.cz, www.frozenshop.cz, www.profimopy.cz, www.nejdarky.cz, www.svitici-hracky.cz nebo wwww.frozen.sk, nutri-bullet.cz, hotshapers.cz, nutribullet-shop.cz, a nutribulletcz.cz.

Podrobnosti o článku naleznete na našem Facebooku: ZDE

Těší nás to i z toho důvodu, že na těchto webech se už nikdo ze zákazníků nenachytá na falešné obrázky s originály Cloud b, ale potom obdrží nepodařenou napodobeninu. Tito zákazníci se na nás obraceli také s reklamacemi, které bohužel nemůžeme přijímat.