Rychlý kontakt
Pexi, s.r.o.,
Podnikatelská 565, 19011 Praha 9
Telefon
(+420) 222 762 000
Fax+zázn.
(00420) 222762000
Skype
pexi.asist
Email
info@pexi.cz
Aktuální soutěž
Všechny soutěže aktuálně naleznete na našem Facebooku na adrese www.facebook.com/pexicz. Nebo vyhledejte facebookovou stránku "MilujemeHračky"
více informací
Archiv soutěží
© Pexi.cz 2007-2021
 

22. 6. 2017
Už jste to viděli?
 
Perex - Na našem e-shopu se dějí velké změny!

V letošním roce slavíme 10 let Pexi a rozhodně ,,nechceme usnout na vavřínech´´

Proto jsme pro Vás upravili náš e-shop, aby pro Vás nakupování bylo co nekomfortnější.

Nový responzivní design umožňuje spoustu výhod a vychytávek.

Nyní můžete pohodlně nakupovat z telefonu nebo tabletu kdekoli budete chtít. Stránka se totiž vždy přizpůsobí vaší obrazovce a žádný detail vám už neunikne.

V nové verzi si také můžete po přihlášení vybrat oblíbené položky, které se vám uloží do seznamu oblíbených a nemusíte je tak znovu hledat.Vidíte zde i předchozí objednávky. Během pár vteřin tak máte přehled o tom, kdy a jaké zboží jste objednávali, a za jakou cenu. Je zde i možnost porovnání. Touto vychytávkou rychle můžete vyhodnotit rozdíly mezi jednotlivými položkami.

Pokud budete využívat slevový kod, zapíšete ho hned při prvním kroku v nákupním košíku.Tak se ihned dozvíte, jak velkou slevu z objednávky dostanete. V předchozí verzi se kod pro slevu zapisoval, až v posledním kroku což mohlo být pro většinu zákazníků nepřehledné.

Všechny důležité informace včetně kontaktů, registrace, obchodních podmínek a dalších podrobností již nejsou uvedeny v horní liště, jako byly doposud, ale najdete je úplně na konci stránky v modrém poli.

 

Tento vzhled je již minulostí. Podívejte se jak vypadá nyní.

Po kliknutí na obrázek se to dozvíte.

obrazek e-shop

Budeme rádi když nám na naše facebookové stránky napíšete, jak se Vám nový design líbí nebo co Vám zde chybí a mohli bychom to vylepšit k Vaší spokojenosti.

Budeme se těšit na Vaše odpovědi.

Váš Tým Pexi