Rychlý kontakt
Pexi, s.r.o.,
Podnikatelská 565, 19011 Praha 9
Telefon
(+420) 222 762 000
Fax+zázn.
(00420) 222762000
Skype
pexi.asist
Email
info@pexi.cz
Aktuální soutěž
Všechny soutěže aktuálně naleznete na našem facebooku.
více informací
Archiv soutěží
© Pexi.cz 2007-2014

O značce Alexadner

Alexander

logo Alexander  - nikdy nuda!
 

Firma Z.P.Alexander patří mezi největší výrobce puzzle a deskové hry na 40-ti miliónovém trhu v Polsku. Alexander není žádným nováčkem mezi výrobci puzzle a her. Ve výrobě společenských her a her pro děti má více než 30-ti leté zkušenosti. Byla založena Alexanderem Pundzisem ještě v dobách komunistického režimu jako malá firmička. V té době to samostatní živnostníci neměli vůbec snadné a režim jim házel klacky pod nohy. Alexanderovi se podařilo fimičku udržet "při životě" a tak se mohla po roce 1990 začít rozvíjet.
Od roku 2006 se díky firmě PEXI můžete také v ČR a SR seznámit se širokou nabídkou naučných a zábavných her Alexadner při kterých se nikdy nebudete nudit!
Společenské, deskové, naučné a vzdělávací hry a puzzle najdete v regálech pod značkou ALEXANDER.

Celková nabídka her je velice široká - přes 1000 produktů. V Pexi pro Vás připravujeme ty nejatraktivnější hry a puzzle a další tituly budou stále přibývat.
Alexander je specialista na naučné a vzdělávací hry od 3 let věku. Hry vznikají ve spolupráci s odborníky na dětskou výchovu a vzdělávání a  jsou přizpůsobovány i těm nejmenším. Kvalitu her Alexander dokazují ocenění, která pravidelně získávají v soutěžích a hodnocení odborníků i veřejnosti.
 

GRAND PRIX veletrhu For Toys 2010
TOP 10 nejlepší hra - Hračka roku 2010
Hračka roku 2011 - kategorie Edukativní (Internetové hlasování)
GRAND PRIX veletrhu For Toys 2011
Správná hračka - vybráno odborníky 2013

 

Výrobky Alexander oslovují český a slovenský trh doboru cenou, nápaditostí a rozmanitostí nabídky. Hry (včetně plastových dílu) jsou vyráběny ve vlastní továrně Alexadner dle evropkých bepečnostních norem a proto se nemusíte obávat o zdraví a bepečnost svou ani svých blízkých. Hry splňují vždy aktuální bezpečnostní a hygienické předpisy.
Pokud nemáte hry a puzzle Alexander ve svém oblíbeném hračkářství, zavolejte nám nebo napište oslovíme obchodníky ve vašem okolí a zařídíme zařazení do jejich sortimentu.

Hry Alexander beze zbytku naplňují své poslání – Nikdy nuda!