Rychlý kontakt
Pexi, s.r.o.,
Podnikatelská 565, 19011 Praha 9
Telefon
(+420) 222 762 000
Fax+zázn.
(00420) 222762000
Skype
pexi.asist
Email
info@pexi.cz
Aktuální soutěž
Všechny soutěže aktuálně naleznete na našem Facebooku na adrese www.facebook.com/pexicz. Nebo vyhledejte facebookovou stránku "MilujemeHračky"
více informací
Archiv soutěží
© Pexi.cz 2007-2021

BOLEK a LOLEK 2v1-Člověče, nezlob se!+Divoký západ

Značka: Alexander

Dvě deskové hry v jednom balení. které potěší každého malého i velkého hráče od 5-ti let. Zahrajte si nejoblíbenější deskovou hru s filmovými hrdiny Bolkem a Lolkem nebo s nimi zažijte  dobrodružství při cestování po Divokém západě! 

BOLEK A LOLEK - Člověče, nezlob se! + Závod jsou dvě napínavé deskové hry v jednom balení.

ČLOVĚČE, NEZLOB SE! - Tato geniální stolní hra kombinující jednoduchá pravidla a napětí při házení kostkou si cestu do srdcí  milionu lidí našla už dávno. Jedná se o zdaleka nejoblíbenější stolní hru!  Tato verze klasické hry o štěstí určená pro 2 až 4  hráče. I přes velký podíl náhody v ní lze využít taktické rozdělení tahů mezi více figurek. Tato hra s jednoduchými pravidly vždy vyvolává mnoho emocí a pobaví všechny zúčastněné.

ZÁVOD na Divokém západě- vypráví o tom, jak se Bolek a Lolek s přáteli vypravili na cestu na Divoký západ. Přidej se k nim, prožij napínavé i nebezpečné dobrodružství a pokus se do cíle dorazit jako první. 

Balení obsahuje: dvoustranou hrací desku, barevné figurky- 16 ks (4 pro každého hráče), šestibokou hrací kostku, český a slovenský návod ke hře
Do E-shopu