Rychlý kontakt
Pexi, s.r.o.,
Podnikatelská 565, 19011 Praha 9
Telefon
(+420) 274 023 224
Fax+zázn.
(00420) 274023224
Skype
pexi.asist
Email
info@pexi.cz
Aktuální soutěž
Všechny soutěže aktuálně naleznete na našem facebooku.
více informací
Archiv soutěží
© Pexi.cz 2007-2014

Malý konstruktér JUNIOR - ZÁVODNÍK

Značka: Alexander

JIŽ NENÍ V PRODEJI

Skvělý dárek pro kreativní děti od 4 let! Dřevěná stavebnice, která zabaví dětské ručičky  a také jejich mozečky. Skládá z dřevěných dílů s otvory a barevných plastových šroubů a spojek. Je vybavena bezpečným nářadím, které je ideálně přizpůsobené drobným ručkám. Hra podporuje technické nádaní, zručnost, poznávání barev a počítání. Stavebnice získala ocenění "Hračka roku 2018" v zahraniční soutěži o nejlepší a nejpřínosnější hračky.

Stavebnice obsahuje dřevěné ploché díly s otvory, velké barevné plastové šrouby a spojky pro vysokou pevnost modelů. Velikost dílů je přizpůsobena věku, a proto se s nimi dětem výborně manipuluje. Montovat mohou pomocí bezpečného dětského nářadí, ale stejně dobře mohou děti sestavovat modely jen ručkami. 

 Ke stavebnici jsou přibaleny dva montážní klíče, které jsou ideálně přizpůsobené drobným prstům. Klíč je na jedné straně otevřený - na matice, z druhé strany je opratřen plochým šroubovákem.
Skládání modelů podporuje analytické myšlení dětí, rozeznávání a pojmenování barev. Při sestavování se malí montéři nevyhnou ani základům počítání. 

Pokud by váš malý konstruktér nestačil na stavbu modelu, přidejte se k němu a trochu mu pomožte, odměnou vám  bude jeho radost z výsledku snažení a báječně si užijete společné chvíle.

Všechny díly stavebnice včetně obalu jsou recyklovatelné a řadí se tedy k ekologickém trendu dnešní doby.

BENEFITY:
- zlepšuje motoriku a zručnost
- rozvíjí myšlení
- učí barvy a počítání
- zcela recyklovatelná
- trvanlivá hračka, která vydrží

Balení obsahuje: celkem 55 dílků; dřevěné dílky s otvory, velké barvené šrouby a matice, plastové barevné spojky, oboustranné klíče na utahování matic a šroubování, obrázkový návod na sestavování modelů v českém a slovenském jazyce
Do E-shopu