Rychlý kontakt
Pexi, s.r.o.,
Podnikatelská 565, 19011 Praha 9
Telefon
(+420) 222 762 000
Fax+zázn.
(00420) 222762000
Skype
pexi.asist
Email
info@pexi.cz
Aktuální soutěž
Všechny soutěže aktuálně naleznete na našem Facebooku na adrese www.facebook.com/pexicz. Nebo vyhledejte facebookovou stránku "MilujemeHračky"
více informací
Archiv soutěží
© Pexi.cz 2007-2021

Slepá bába - DOPRODEJ

Značka: Alexander

Zábavná a naučná hra od 5 let. Hádej, poznávej a vkládej poslepu!
Rozvíjí hmatové vnímání a představivost. Hra obsahuje téměr 50 různých předmětů s návodem na 5 různých zábavných variant pro 1 až 4 hráče. 

Hra „ Slepá bába“ pobaví jak děti, tak dospělé, kde rozličné předměty musíte rozpoznat pouze podle hmatu - poslepu. Není tak lehké, a proto zkušenosti dospělých leckdy nebudou stačit na bujnou dětskou fantazii. 

Pravidla každé z 5 variant jsou rychlá a  snadná. Hráči po nasazení masky, která zakrývá oči, musí poznat nebo odhadnout předměty podle tvaru - pouze dotykem. V další z variant musí správně zasadit vybraný předmět do správného otvoru v rámečku. 
Nejmladší děti, pro které je rozeznání předmětu pouze hmatem, příliš těžké, zde také najdou variantu vhodnou právě pro ně.
Mezi 5-ti variantami najdete hru, kde soupeříte proti sobě, ale také hru kde hraješ sám.

„Slepá bába“ to není pouze vzrušující zábava, plná emocí. Tato hra dokonale procvičí a rozvíjí představivost a postřeh.

* rozvíjí hmatové vnímání
* podporuje představivost a fantazii
* cvičí postřeh
* vhodná i pro 1 hráče

Přejeme Vám příjemnou zábavu!

Z RECENZE DESKOVÉ HRY.COM:
....je výbornou a zároveň naučnou zábavou, která je ideální pro všechny rodiny s dětmi. Je jednoduchá a procvičí základní dovednosti, jež budou malí hráči určitě potřebovat ve svém dalším životě.

Balení obsahuje:  48 barevných předmětů, živočichů a květin k rozpoznávání (4 rámečky po 12 dílech);  3 zvířecí masky na zakrytí očí; 1 sáček na losování předmětů; český a slovenský návod k 5-ti různým hrám.
Do E-shopu