Rychlý kontakt
Pexi, s.r.o.,
Podnikatelská 565, 19011 Praha 9
Telefon
(+420) 222 762 000
Fax+zázn.
(00420) 222762000
Skype
pexi.asist
Email
info@pexi.cz
Aktuální soutěž
Všechny soutěže aktuálně naleznete na našem facebooku.
více informací
Archiv soutěží
© Pexi.cz 2007-2014

O nás

     NAŠE ZNAČKY
    Hračky pro klidné usínání Cloud b     Nešpinivá modelína PlayFoam pro děti od 3 let    Kreativní sada s pastelkami a "nekonečným" papírem    Evoluce- Změň se, nebo vymřeš!

Již 10 let patříme mezi největší distributory společenských a naučných her a hraček v České a Slovenské republice. Máme nejširší sortiment naučných a vzdělávacích her pro děti. Nepřehlédnete ani speciální modelovací hmotu PlayFoam pro děti od 3 let nebo nafukovací hračky JC. Naše hry pravidelně získavají významná ocenění a čestná uznání.

Od roku 2006 dodáváme dětské digitální teploměry, které jsou dnes jsou dodávány pod obchodní značkou pexiMED. Mezi digitálními teploměry najdete speciální dětské dudlíky pro měření teploty těch nejmenších a teploměry a motivy zvířátek z kreslených příběhů „Cartoons“.

Od roku 2007 zastupujeme značku naučných a společenských her Alexander pro český a slovenský trh, ke které jsme přidali po pečlivém výběru několik dalších dodavatelů. Sortiment jsme rozšířili mj. o nešpinivé modelovací hmoty a uklidňující hračky pro nejmenší. V současné době zastupujeme tyto značky, kterým věnujeme náležitou a plnou péči – Alexander, PlayFoam, Learning Resources, Cloud B, Fun,  Doodle Roll a Evoluce vyráběná v České republice.

 

Spolupracujeme s největšími hračkářskými řetězci a prodejci papírenského sortimentu, dodáváme zboží do hypermarketů a obsluhujeme i hračkářské a papírenské velkoobchody v České a Slovenské republice. Od svého vzniku spolupracujeme také s nezávislými prodejnami hraček a papíru a v posledních letech jsme rozšířili přímou distribuci do knihkupectví.

 

Našim krédem je dodávat kvalitní, zajímavé hračky a hry za rozumnou cenu, dostupné co nejširší vrstvě zákazníků, které mají pro své uživatele smysl a užitek. Hračky našich dodavatelů musí vždy splňovat přísné normy pro výrobu hraček EN 71 a označení CE. Jiné hračky u nás nenajdete.

 

  Svým sponzorským programem celoročně podporujeme pořadatele velkých i malých sportovních, vzdělávacích a společenských akcí pro děti. Spolupracujeme aktivně s Nadačním fondem Zdeňky Žádníkové a hudebním duem pro děti „Vanda a Standa“.

PEXI – hry, co mají hlavu a patu.

Kontakty a lidé