Aktuální soutěž
Všechny soutěže aktuálně naleznete na našem Facebooku na adrese www.facebook.com/pexicz. Nebo vyhledejte facebookovou stránku "MilujemeHračky"
více informací
Archiv soutěží
© Pexi.cz 2007-2021
 

 • Značka: PEXI
  Pro věk od 8 let. Obsahuje 549 dílů. OBTÍŽNOST 7 z 12, jednoduché tvoření nádherných velkých výtvorů. Bez stříhání a bez lepidla. Rozměr výtvoru 25x12x17 cm. Nikdy nebylo snazší vytvořit něco tak krásného! PEXI Origami 3D je řada kreativních sad pro vlastní tvorbu 3D papírových soch. Použití patentovaného tvaru s jasně vyraženou linií ohybu umožnilo třemi jednoduchými pohyby vyrobit základní prvek, který poslouží k vytvoření mistrovského díla. Všechny prvky jsou složeny stejně a potom spojeny dohromady bez použití lepidla do tvaru postavy. Sada obsahuje velmi podrobný návod, který nás krok za krokem provede procesem tvorby. Pro ty, kteří se teprve učí poznávat zrakem, je také vytvořen video návod, ve kterém sama designérka série San San Oo představuje jednotlivé fáze sestavování modelu. Žádné lepidlo! Žádné řezání! Video návod! Podívejte se na instruktážní video a přijměte tuto výzvu společně s námi. Páv v podobě Origami 3D jsou nejen skvělou zábavou, ale také jedinečným nápadem na dárek nebo domácí dekoraci. Obsah balení: 549 dílů na složení základních prvků , Aršík se samolepkami, Český a slovenský návod - krok za krokem (vícejazyčný) Vyrobeno v EU.
  Více info
 • Značka: PlayFoam®
  Nový a velmi efektivní způsob pro děti od 3 do 8 let, jak se při tvarování hmoty přiblížit dětem základy počítání pomocí speciálních karet a modelíny Playfoam®. Osm různých barev nešpinivé modelíny a 13 oboustranných kater se vzory ocení především rodiče i učitelé a vychovatelé předškolních dětí a malých školáků. Modelína, která nešpiní, vhodná od 3 let do 10 let. Lehoučká, nešpinivá, netoxická a nevysychající modelína nové generace. Žádný nepořádek, spousty legrace! Děti vytvoří vše co je napadne a uklizeno máte za okamžik.
  Více info
 • Značka: PEXI
  Pro věk od 8 let. Obsahuje 517 dílů. OBTÍŽNOST 8 z 12, jednoduché tvoření nádherných velkých výtvorů. Bez stříhání a bez lepidla. Rozměr výtvoru 13x18x17 cm. Nikdy nebylo snazší vytvořit něco tak krásného! PEXI Origami 3D je řada kreativních sad pro vlastní tvorbu 3D papírových soch. Použití patentovaného tvaru s jasně vyraženou linií ohybu umožnilo třemi jednoduchými pohyby vyrobit základní prvek, který poslouží k vytvoření mistrovského díla. Všechny prvky jsou složeny stejně a potom spojeny dohromady bez použití lepidla do tvaru postavy. Sada obsahuje velmi podrobný návod, který nás krok za krokem provede procesem tvorby. Pro ty, kteří se teprve učí poznávat zrakem, je také vytvořen video návod, ve kterém sama designérka série San San Oo představuje jednotlivé fáze sestavování modelu. Žádné lepidlo! Žádné řezání! Video návod! Podívejte se na instruktážní video a přijměte tuto výzvu společně s námi. Kouhout v podobě Origami 3D jsou nejen skvělou zábavou, ale také jedinečným nápadem na dárek nebo domácí dekoraci. Obsah balení: 517 dílů na složení základních prvků , Aršík se samolepkami, Papírová křebínek a lalůček, Český a slovenský návod - krok za krokem (vícejazyčný) Vyrobeno v EU.
  Více info
 • Značka: PEXI
  Pro věk od 8 let. Obsahuje 180 dílů. OBTÍŽNOST 3 z 12, jednoduché tvoření nádherných výtvorů. Bez stříhání a bez lepidla. Rozměr výtvoru 8x8x4 cm (2 kusy). Nikdy nebylo snazší vytvořit něco tak krásného! PEXI Origami 3D je řada kreativních sad pro vlastní tvorbu 3D papírových soch. Použití patentovaného tvaru s jasně vyraženou linií ohybu umožnilo třemi jednoduchými pohyby vyrobit základní prvek, který poslouží k vytvoření mistrovského díla. Všechny prvky jsou složeny stejně a potom spojeny dohromady bez použití lepidla do tvaru postavy. Sada obsahuje velmi podrobný návod, který nás krok za krokem provede procesem tvorby. Pro ty, kteří se teprve učí poznávat zrakem, je také vytvořen video návod, ve kterém sama designérka série San San Oo představuje jednotlivé fáze sestavování modelu. Žádné lepidlo! Žádné řezání! Video návod! Podívejte se na instruktážní video a přijměte tuto výzvu společně s námi. Origami 3D Želvy jsou nejen skvělou zábavou, ale také jedinečným nápadem na dárek nebo domácí dekoraci. Obsah balení: 192 dílů, Český a slovenský návod - krok za krokem (vícejazyčný), Aršík se samolepkami. Vyrobeno v EU.
  Více info
 • Značka: PlayFoam®
  Písková modelína je netradiční hmota pro děti od 3 let. Válcujte, razítkujte a pomozte své cestě k naučení abecedy s písmenkovými sušenkami ze sady Playfoam® Sand! Použijte 26 razítek abecedy, váleček, vykrajovátka na pískové sušenky a obracečku a vnořte se do smyslového zážitku při učení ABECEDy. Písková modelína Playfoam® Sand pro děti od 3 let stimuluje smysly A ZÁROVEŇ tvoří mozková nová spojení. Čím více smyslů je během hry zapojeno, tím větší je počet spojení se v mozku vytváří. Každá hmatová buňka na rukou se zapojí do hry, barvy aktivují oční receptory a povzbudí mozek ke kreativní hře! Playfoam® SAND přináší totální hmatový zážitek jako žádný jiný. Playfoam® je dokonalou hmotou pro kreativní hru a pro smyslovou stimulaci! Playfoam® SAND není kinetický písek! Poznejte úplně nový zážitek z hmoty, která je pevná a přitom tvárná, je suchá, ale přitom drží skvěle pohromadě. Zažijte novou formu tvoření do nejmenších detailů s Playfoam® SAND! Baví vás tvoření a zážitek s Playfoam® Sand? Pořiďte si sadu Playfoam® SAND 8-pack, kde je ještě více zářivých barev a obsahuje celých 1360 g pískové modelíny. A to už je pěkná hromádka! Jak si ještě můžete hrát se sadou ABECEDA: * Otevřete si svou vlastní pekárnu s Playfoam® Sand! Rozválcujte modelínu Playfoam® Sand válečkem, zatlačte na vykrajovátko a jemně otočte. Poté pomocí obracečky seberte svou písmenkovou sušenku! * Vyberte razítko s písmenem a otiskněte písmenko na sušenku. Jaké je to písmenko? Jak se vysloví? Jaký obrázek je na razítku? Najdete všechna zvířátka na razítkách? VĚDĚLI JSTE, ŽE? Manipulace s nářadím ze sady pomáhá rozvíjet koordinaci ruka – oko a posiluje svaly na rukách a zápěstí, které jsou potřeba k držení tužky a použití vidličky. Senzorické hry jako je mačkání, hnětení, trhání či válení modelíny Playfoam® Sand mají uklidňující účinek, zvláště při dětské úzkosti a podobných stavech. OBSAHUJE 29 DÍLŮ a modelínu: 26 razítek s písmenky abecedy, Vykrajovátko na modelínu, Váleček, Lopatku, 2 sáčky s Playfoam® Sand (různé barvy)
  Více info
 • Značka: PlayFoam®
  PÍSKOVÁ MODELÍNA - Tvoří mysl malých. Playfoam® Sand pro děti od 3 let stimuluje smysly A ZÁROVEŇ tvoří mozková nová spojení. Čím více smyslů je během hry zapojeno, tím větší je počet spojení se v mozku vytváří. Každá hmatová buňka na rukou se zapojí do hry, barvy aktivují oční receptory a povzbudí mozek ke kreativní hře! Playfoam® SAND přináší totální hmatový zážitek jako žádný jiný. Playfoam® je dokonalou hmotou pro kreativní hru a pro smyslovou stimulaci! Playfoam® SAND není kinetický písek! Poznejte úplně nový zážitek z hmoty, která je pevná a přitom tvárná, je suchá, ale přitom drží skvěle pohromadě. Zažijte novou formu tvoření do nejmenších detailů s Playfoam® SAND! Využijte všechno nářadí, přidané do sady. Vymačkejte si bábovičky speciálními nůžkami, použijte reliéfní razítko pro dokonalé kytičky, válcujte pískovou hmotu do tenkých plátků pomocí válečku, nebo využijte jeho druhou stranu se lžičkou k nabírání modelíny a udělejte vysokou věž. A aby toho nebylo málo, krájecí kolečko s vlnitým okrajem vytvoří nádherná prostírání a jeho druhým koncem natisknete nádherné hvězdičky. Vaše fantazie bude plesat radostí ze všech těch zářivých barev a spousty nářadí. Tak se vyřáděte! Baví vás tvoření a zážitek s Playfoam® Sand? Pořiďte si sadu Playfoam® SAND 8-pack, kde je ještě více zářivých barev a obsahuje celých 1360 g pískové modelíny. A to už je pěkná hromádka! JAK SI HRÁT? • Rozmačkejte dlaněmi Playfoam® Sand na tenký plátek a pomocí plastového nože „rozkrájejte“ modelínu nebo si vykrajujte tvary. • Zatlačte modelínu do každého dílku formičky tím vylisujete tvary. Potom je opatrně vyjměte z formiček a srovnejte je podle velikosti. • Schovejte drobné hračky nebo jiné věci do modelíny Playfoam® Sand a zahrajte si hru na schovávanou. Zkuste je vyndat pomocí plastové dětské pinzety nebo lžičky a potom je roztřiďte podle tvaru, barvy nebo velikosti. • Vytvarujte z Playfoam® Sand tvar malých cihliček. Pak zkuste postavit cihlový dům nebo iglú. • Vezměte plastový váleček, lžíce, misky, formičky na muffiny a vykrajovátka na cukroví – tvarujte, mačkejte, válejte vykrajujte a TVOŘTE… a otevřete si svou vlastní pekárnu Playfoam® Sand. CO VŠECHNO NAJDĚŠ v této sadě? Nůžky na formičky, 2 ks formičky (nástavce na nůžky), 2 ks Razítka na modelínu, Krájecí kolečko, Oboustranný Váleček – Lžička
  Více info
 • Značka: PlayFoam®
  PÍSKOVÁ MODELÍNA - Tvoří mysl malých od 3 let. Playfoam® Sand stimuluje smysly A ZÁROVEŇ tvoří mozková nová spojení. Čím více smyslů je během hry zapojeno, tím větší je počet spojení se v mozku vytváří. Každá hmatová buňka na rukou se zapojí do hry, barvy aktivují oční receptory a povzbudí mozek ke kreativní hře! Playfoam® SAND přináší totální hmatový zážitek jako žádný jiný. Playfoam® je dokonalou hmotou pro kreativní hru a pro smyslovou stimulaci! Playfoam® SAND NENÍ kinetický písek! Poznejte úplně nový zážitek z hmoty, která je pevná a přitom tvárná, je suchá, ale přitom drží skvěle pohromadě. Zažijte novou formu tvoření do nejmenších detailů s Playfoam® SAND! Je tak příjemná, že s ní nebudete chtít přestat pracovat. Vyjměte z krabičky 8 balíčků modelíny krásných zářivých barev, ve kterých je celých 1360 g pískové modelíny. A to už ke pořádná hromádka! Tvarujte cihličky a postavte si zeď; vytvořte postavičky které budou představovat vaší rodinu; rozválejte hmotu na 3 nebo 5 tenkých válečků a upleťte si vánočku nebo housky. Rozplácněte pískovou hmotu do tenkých plátků, nakrájejte jí příborovým nožem na proužky a poskládejte si barevnou šálu. Vaše fantazie bude plesat radostí ze všech těch zářivých barev. Tak se vyřáděte! Baví vás tvoření a zážitek s Playfoam® Sand? Pořiďte si sady s různorodým nářadím a pomůckami a písmenkovými razítky a modelujte ještě krásnější výtvory. Hledejte Playfoam® SAND - ADECEDA (EI2233) nebo Playfoam® SAND - SMYSLOVÁ SADA (EI2232). JAK SI HRÁT? • Rozmačkejte dlaněmi Playfoam® Sand na tenký plátek a pomocí plastového nože „rozkrájejte“ modelínu nebo si vykrajujte tvary. • Zatlačte modelínu do formičky tím vylisujete tvar. Potom je opatrně vyjměte a přidejte další tvary a složte celý výtvor. • Vytvarujte z Playfoam® Sand tvar malých cihliček. Pak zkuste postavit cihlový dům nebo iglú. • Vezměte plastový váleček, lžíce, misky, formičky na muffiny a vykrajovátka na cukroví – tvarujte, mačkejte, válejte vykrajujte a TVOŘTE… SENZORICKÉ HRY: • Schovejte drobné hračky nebo jiné předměty do modelíny Playfoam® Sand a zahrajte si hru na schovávanou. • Zkuste je vyndat pomocí plastové dětské pinzety nebo lžičky a potom je roztřiďte podle tvaru, barvy nebo velikosti. • Váš hmat se bude tříbit a zlepšovat bude a zásobovat váš mozek spousty zajímavých, nových impulsů a tím ho budete rozvíjet a zlepšovat. BALENÍ OBSAHUJE: 8 sáčků s modelínou Playfoam® SAND (každá 170 g) v zářivých barvách: modrá, žlutá, zelená, fialová, růžová, červená, oranžová a temně černá. SMYSLOVÁ ZÁBAVA S PÍSKOVOU MODELÍNOU PLAYFOAM® SAND: Ponořte se do tohoto suchého, měkkého písku a užijte si jemnou motorickou zábavu, kterou můžete skutečně cítit! Zmačkněte, tvarujte, rozplácněte nebo ho roztrhněte – Playfoam® Sand nikdy nevysychá, takže senzační smyslová zábava nikdy nekončí! ZLEPŠUJTE JEMNÉ MOTORICKÉ DOVEDNOSTI: Děti mohou mačkat, tvarovat, rozplácnout nebo ho nechat prolézat mezi prsty, čímž si budují jemné motorické dovednosti, které potřebují, aby se naučily držet tužku nebo si zavazovat boty. SUPER PRO SMYSLOVÉ KOŠE: Hmatuplná modelína Playfoam® Sand je ideální pro předškolní smyslové koše! Ponořte se do tohoto měkkého smyslového písku pro jemnou motoriku. Mačkejte, protlačujte, rýpejte – objevujte a rozvíjejte jemné motorické dovednosti. Vnímejte měkký, uklidňující pocit z dotyku Playfoam® Sand, který je perfektní aktivitou pro uklidnění dětí s úzkostí. ZAPÁLENI PRO KREATIVITU: Pojďme zkusit něco nového! Hračky a hry od PEXI poskytují příležitosti k sebevyjádření, kreativitě a představivosti a pomáhají dětem identifikovat nové zájmy, ocenit vlastní silné stránky, rozpoznat a překonávat výzvy a budovat své sebevědomí. UKLIDŇUJÍCÍ ZÁBAVA PRO SYSMLY. Nikdy nevyschne!
  Více info