Aktuální soutěž
Všechny soutěže aktuálně naleznete na našem Facebooku na adrese www.facebook.com/pexicz. Nebo vyhledejte facebookovou stránku "MilujemeHračky"
více informací
Archiv soutěží
© Pexi.cz 2007-2021
 

 • Značka: Learning Resources
  Úžasné výzkumné zařízení pro malé vědce a botaniky. Vhodné od 3 let. Průhledná nádoba s víčkem ve tvaru berušky, pozoruj broučky a drobné předměty. Dostupné jsou víčka plastových sklenic v 6 barvách. Povzbudí děti ke zkoumání okolní přírody a drobných předmětů a odtrhne je od televizí nebo mobilních zařízení.
  Více info
 • Značka: Learning Resources
  Záludné hry s 3D rébusy pro cestování vhodná od 5 let. Přes 30 her a skládaček, pro 1 i více hráčů nebo na souboje mezi sebou. V pevné cestovní krabičce pro snadné převozy a rychlý úklid. Rozvíjejte dětské logické myšlení a správně rozhodování s Mental Blox Junior. Hrou zaměřenou na logické prostorové stavění, s vyjímečnou skládačkou, jejíž řešení jsou na první pohled často skryta! Děti budou muset důkladně přemýšlet a používat postřeh, aby vyřešily čtyři zábavné typy skládaček. Kartičky obsahují barevné rámečky. (fialový, modrý, zelený, oranžový) Každá barva rámečku, zastupuje jiný druh skládačky, která se sestaví pomocí desky a 3D dílů. Pro kontrolu správného řešení je na zadní strašně karet uvedeno řešení ,,hlavolamu´´. Bebnefity: - trénuje zrakovou percepci - rozvíjí prostorovou orientaci - kritické myšlení - logické uvažování
  Více info
 • Značka: Learning Resources
  Logická hra s 3D rébusy pro nejmenší vhodná od 4 let. Zábavné stavění rozvíjí kritické myšlení, postřeh, logické uvažování a prostorovou orientaci. Rozvíjejte dětské logické myšlení a správně rozhodování s Mental Blox Junior. Hrou zaměřenou na logické prostorové stavění, s vyjímečnou skládačkou, jejíž řešení jsou na první pohled často skryta! Děti budou muset důkladně přemýšlet a používat postřeh, aby vyřešily čtyři zábavné typy skládaček. Kartičky obsahují barevné rámečky. (fialový, modrý, zelený, oranžový) Každá barva rámečku, zastupuje jiný druh skládačky, která se sestaví pomocí desky a 3D dílů. Pro kontrolu správného řešení je na zadní strašně karet uvedeno řešení ,,hlavolamu´´. Bebnefity: - trénuje zrakovou percepci - rozvíjí prostorovou orientaci - kritické myšlení - logické uvažování Hra obsahuje: • Plastovou hrací podložku na 3D tvary • 8 ks 3D tvarů (4 kostky, 4 další tvary) • 28 oboustranných karet (7 karet s úkoly pro každou kategorii – 4 kategorie)
  Více info
 • Značka: Learning Resources
  Určeno pro děti od 5 let i dospělé. Pro 3 a více hráčů. Pomocí zábavného stavění rozvíjí myšlení, uvažování a schopnosti vzájemné komunikace. Prostorové skládačky s rébusy, které pobaví a pomáhájí se zlepšovat v prostorové orientaci a dalších schopnostech. Skládejte, upravujte a přizpůsobujte různobarevné tvary, ale nenechte se zmást těmito nekonečně zábavnými bloky, které zaměstnají mozek na plné obrátky. ANALYTICKÉ A KRITICKÉ MYŠLENÍ: Mental Blox pomáhá dětem cvičit verbální instrukce, kladení otázek a budování dovedností v kritickém myšlení. Karty s aktivitami poskytují dětem instrukce jak a co mají stavět. PRO DOMÁCÍ UČENÍ: Mental Blox je skvělý doplněk k tomu, aby se vaše děti učily doma a zároveň se bavily! OBSAH SADY SE 40 DÍLY: Logická hra MENTAL BLOX obsahuje 20 robusních plastových bloků, 20 karet aktivit, průvodce aktivitami. Bloky jsou ve čtyřech různých tvarech a třemi různými vzory povrchu. Je to skutečná výzva! Užitečná pomůcka pro domácí učení pro děti od 5 let.
  Více info
 • Značka: Learning Resources
  Příjemně měkké ale odolné plastové nástroje se dětem snadno drží a všechny se vejdou do pěkné lékařské brašny. Zlepšuje rozhled a vyjadřování a fantazii, rozvíjí zásobu slov dětí a přináší hodiny hraní podněcující fantazii. Nástroje neublíží dětem ani Vaší domácnosti. Sada je vyrobena pouze z bezpečných materiálů oblých tvarů a obsahuje vše potřebné pro báječnou hru. Pro děti od 2 let - materiály jsou testované na bezpečnost od 2 let. Obsah balení: dětský stetoskop, navlékací obvaz, ušní zrcátko, injekční stříkačka, teploměr, lékařská brašna.
  Více info
 • Značka: Learning Resources
  Měkké a přitom odolné plastové nářadí se dětem snadno drží. Je bezpečné pro děti i vybavení domácnosti. Všechny nástroje se vejdou do parádní skříňky na nářadí. Vrtačka vydává vrčivý zvuk! Nástroje neublíží dětem ani Vaší domácnosti. Sada je vyrobena pouze z bezpečných materiálů oblých tvarů a obsahuje vše potřebné pro báječnou hru. Balení obsahuje: kladivo, šroubovák, vrtačku, francouzský klíč, pilu, box na nářadí Pro děti od 2 let - materiály jsou testované na bezpečnost od 2 let.
  Více info
 • Značka: Learning Resources
  Podporuje rozvoj a hraní na profese od nejútlejšího věku. Měkké části jsou bezpečné pro děti a vybavení domácnosti. Oblé, různobarevné kusy jídla si hned získají dětskou pozornost. Rozvíjí zásobu slov a přináší hodiny hraní podněcující fantazii. Věci důvěrné známé i batolatům, rozvíjí zásobu slov, fantazii a přináší hodiny hraní podněcující fantazii. Pro děti od 2 let - materiály jsou testované na bezpečnost od 2 let. 20 dílná sada obsahuje: 2 plátky chleba, mrkev, misku s cereáliemi, housku, párek v rohlíku, koláček, jablko, banán, 2 ks muffinů, borůvky, 2 plátky sýra, miska s těstovinami a sýrem, krabice džusu, kelímek jogurtu, pomeranč, 2 lžíce
  Více info
 • Značka: Learning Resources
  Sada od 3 let pro velké skupiny dětí. Kreativní mozaiková sada se dvěma eletrickými šroubováky, dvěma elektrickými vrtačkami, čtyřmi pracovními deskami a barevnými pracovními předlohami. Kreativní sada s opravdovým el. šroubovákem. Šroubovací mozaika vhodná pro chlapce i děvčata od 3 let do 7 let. Práce s "opravdovým" šroubováken je zábava, která neomrzí. Ze zvuku opravdového šroubováku budou děti nadšené! Při hraní s mozaikovou stavebnicí si děti rozvíjí svou zručnost a koordinaci, rozvíjí fantazii a kreativní myšlení. Popadni pár šroubů a vrhni se do učení hrou! Při hraní s mozaikovou stavebnicí si děti rozvíjí svou zručnost a koordinaci, rozvíjí fantazii a kreativní myšlení. Práce s barevnými dílky si děti zamilují a zavede je do světa počítání, pomůže jim zopakovat nebo naučit se poznávat barvy. Při práci se vzory si natrénují pozornost a zlepší zrakovou percepci. Když popustí uzdu své fantazii, dokáží si děti vytvořit až neuvěřitelné obrázky! Na pracovním truhlářském stole, který ukrývá zásuvku pro uložení šroubů a hřebíků, aby se žádný neztratil, můžeš vytvořit báječné obrázky podle svých představ nebo se inspiruj předlohami a "vyštoubuj" obrázek podle nich. Děti si práci s Navrhni&Šroubuj užijí, protože se velmi podobá skutečným nástrojům, a barevné díly a karty s předlohami obrázků, je budou povzbuzovat k dalšímu a dalšímu tvoření. Díky tomu se děti přirozeně mohou zlepšovat v počtech, barvách, prostorové orintaci i manuální zručnosti. S tím, jak budou děti postupně získávat více a více zkušeností s tvorbou barevných vzorů na kartách, můžete jim předkládat nové karty se složitějšími vzory a obrázky. Karty můžete rovněž použít při rozvíjení jazykových schopností dítěte, a to diskusí nad jednotlivými detaily vzoru, nebo Vám dítě může odvyprávět vlastní příběh týkající se daného obrázku. BENEFITY: - opravdové funkční nářadí - rozvoj počtů a poznávání barev - pomáhá zlepšení koordinace a motoriky - odolný stůl s úložnými prostory pro nářadí, šrouby a hřebíky POZN.: K provozu el. štoubováku budete potřebovat 3 ks baterie AA, které nejsou součástí balení. Pro jejich vložení musíte uvolnit šroubek va víčku na horní straně šroubováku. OBSAH BALENÍ: 2 elektrické vrtačky 2 elektrické šroubováky 12 vrtacích nástavců 400 plastových šroubů (v 5 barvách) 4 pracovní desky 20 barevných oboustranných karet aktivit se vzory český a slovenský návod
  Více info
 • Značka: Learning Resources
  Naučné hodinové puzzle pro děti od 6 let. Učení ručičkových hodin nebylo nikdy lehčí a zábavnější. Zábava i učení v jednom, s oboustrannými puzzle! Učení času nebylo nikdy zábavnější! Od 6 let. Rozměr desky s puzzle (2ks) : 35,6 x 27,9x1,3 cm Zábava i učení v jednom, s oboustrannými puzzle! Mnoho dětí v dnešní době umí rozeznat digitální hodiny ve velmi raném věku. Ale co ručičkové? To právě řeší tyto hodinové puzzle. Každý unikátní dílek je oboustraný. Na zadní straně jsou natištěné hodiny s analogovým časem. Na podložce je natištěný digitální čas, který odpovídá tomuto puzzle. Hráči si vyberou dílek, přečtou si čas na něm vytištěný a vloží ho na správné místo v zásobníku puzzle. Po správném složení puzzle se objeví obrázek; skvělé pro kontrolu správnosti! Každá sada obsahuje 2 velké puzzle: pro začátečníky a pro pokročilé . Překonává bariéry v učení času z ručičkových hodinek. Učení času nebylo nikdy zábavnější! Počet puzzle: 2x 35 Rozměr desky s puzzle (2ks) : 1.3 x 35.6 x 27.9 cm
  Více info