Rychlý kontakt
Pexi, s.r.o.,
Podnikatelská 565, 19011 Praha 9
Telefon
(+420) 222 762 000
Fax+zázn.
(00420) 222762000
Skype
pexi.asist
Email
info@pexi.cz
Aktuální soutěž
Všechny soutěže aktuálně naleznete na našem Facebooku na adrese www.facebook.com/pexicz. Nebo vyhledejte facebookovou stránku "MilujemeHračky"
více informací
Archiv soutěží
© Pexi.cz 2007-2021
 

 • Značka: Learning Resources
  Úžasné výzkumné zařízení pro malé vědce a botaniky. Vhodné od 3 let. Průhledná nádoba s víčkem ve tvaru berušky, pozoruj broučky a drobné předměty. Dostupné jsou víčka plastových sklenic v 6 barvách. Povzbudí děti ke zkoumání okolní přírody a drobných předmětů a odtrhne je od televizí nebo mobilních zařízení.
  Více info
 • Značka: Learning Resources
  Měkké a přitom odolné plastové nářadí se dětem snadno drží. Je bezpečné pro děti i vybavení domácnosti. Všechny nástroje se vejdou do parádní skříňky na nářadí. Vrtačka vydává vrčivý zvuk! Nástroje neublíží dětem ani Vaší domácnosti. Sada je vyrobena pouze z bezpečných materiálů oblých tvarů a obsahuje vše potřebné pro báječnou hru. Balení obsahuje: kladivo, šroubovák, vrtačku, francouzský klíč, pilu, box na nářadí Pro děti od 2 let - materiály jsou testované na bezpečnost od 2 let.
  Více info
 • Značka: Learning Resources
  od 3 let; pro velké skupiny, kreativní mozaiková sada se 2 el. šroubováky, 2 el vrtačkami a 4 pracovními deskami Kreativní sada s opravdovým el. šroubovákem. Šroubovací mozaika vhodná pro chlapce i děvčata od 3 let do 7 let. Práce s "opravdovým" šroubováken je zábava, která neomrzí. Ze zvuku opravdového šroubováku budou děti nadšené! Při hraní s mozaikovou stavebnicí si děti rozvíjí svou zručnost a koordinaci, rozvíjí fantazii a kreativní myšlení. Popadni pár šroubů a vrhni se do učení hrou! Při hraní s mozaikovou stavebnicí si děti rozvíjí svou zručnost a koordinaci, rozvíjí fantazii a kreativní myšlení. Práce s barevnými dílky si děti zamilují a zavede je do světa počítání, pomůže jim zopakovat nebo naučit se poznávat barvy. Při práci se vzory si natrénují pozornost a zlepší zrakovou percepci. Když popustí uzdu své fantazii, dokáží si děti vytvořit až neuvěřitelné obrázky! Na pracovním truhlářském stole, který ukrývá zásuvku pro uložení šroubů a hřebíků, aby se žádný neztratil, můžeš vytvořit báječné obrázky podle svých představ nebo se inspiruj předlohami a "vyštoubuj" obrázek podle nich. Děti si práci s Navrhni&Šroubuj užijí, protože se velmi podobá skutečným nástrojům, a barevné díly a karty s předlohami obrázků, je budou povzbuzovat k dalšímu a dalšímu tvoření. Díky tomu se děti přirozeně mohou zlepšovat v počtech, barvách, prostorové orintaci i manuální zručnosti. S tím, jak budou děti postupně získávat více a více zkušeností s tvorbou barevných vzorů na kartách, můžete jim předkládat nové karty se složitějšími vzory a obrázky. Karty můžete rovněž použít při rozvíjení jazykových schopností dítěte, a to diskusí nad jednotlivými detaily vzoru, nebo Vám dítě může odvyprávět vlastní příběh týkající se daného obrázku. BENEFITY: - opravdové funkční nářadí - rozvoj počtů a poznávání barev - pomáhá zlepšení koordinace a motoriky - odolný stůl s úložnými prostory pro nářadí, šrouby a hřebíky POZN.: K provozu el. štoubováku budete potřebovat 3 ks baterie AA, které nejsou součástí balení. Pro jejich vložení musíte uvolnit šroubek va víčku na horní straně šroubováku. OBSAH BALENÍ: 2 elektrické vrtačky 2 elektrické šroubováky 12 vrtacích nástavců 400 plastových šroubů (v 5 barvách) 4 pracovní desky 20 barevných oboustranných karet aktivit se vzory český a slovenský návod
  Více info
 • Značka: Learning Resources
  Naučné hodinové puzzle pro děti od 6 let. Učení ručičkových hodin nebylo nikdy lehčí a zábavnější. Zábava i učení v jednom, s oboustrannými puzzle! Učení času nebylo nikdy zábavnější! Od 6 let. Rozměr desky s puzzle (2ks) : 35,6 x 27,9x1,3 cm Zábava i učení v jednom, s oboustrannými puzzle! Mnoho dětí v dnešní době umí rozeznat digitální hodiny ve velmi raném věku. Ale co ručičkové? To právě řeší tyto hodinové puzzle. Každý unikátní dílek je oboustraný. Na zadní straně jsou natištěné hodiny s analogovým časem. Na podložce je natištěný digitální čas, který odpovídá tomuto puzzle. Hráči si vyberou dílek, přečtou si čas na něm vytištěný a vloží ho na správné místo v zásobníku puzzle. Po správném složení puzzle se objeví obrázek; skvělé pro kontrolu správnosti! Každá sada obsahuje 2 velké puzzle: pro začátečníky a pro pokročilé . Překonává bariéry v učení času z ručičkových hodinek. Učení času nebylo nikdy zábavnější! Počet puzzle: 2x 35 Rozměr desky s puzzle (2ks) : 1.3 x 35.6 x 27.9 cm
  Více info