Aktuální soutěž
Všechny soutěže aktuálně naleznete na našem Facebooku na adrese www.facebook.com/pexicz. Nebo vyhledejte facebookovou stránku "MilujemeHračky"
více informací
Archiv soutěží
© Pexi.cz 2007-2021
 

1 2 3
 
 • Značka: PlayFoam®
  Výhodné balení 4+2 ks ZDARMA. PlayFoam® PALS -Kámoši, je cool překvapení a kreativní hmota v jednom, pro děti od 5 do 12 let. Velké vajíčko s modelínou Playfoam® uvnitř ukrývá jedno z 12 pet zvířátek a zlaté prémiové druhy. Navíc mají jednu velkou vychytávku! Zvířátka z divočiny navíc velmi rádi skotačí a vyvádí neplechu, a mají proto vyměňovací hlavičky a tělíčka. Děti si vytvoří opravdu ztřeštěné a bláznivé druhy zvířátek, se kterými si užijí spoustu legrace. Z modelíny si mohou tvořit vše, na co pomyslí. PlayFoam® PALS - sběartelská série s cool překvapení a kreativní hmota v jednom! Pro děti od 5 do 12 let. Sesbírej všechny kámoše do skvělé party a prémiové zlaté druhy! Překvapení se schovává ve vajíčku s lehoučkou barevnou modelínou, která je navíc nešpinivá, netoxická a nevysychá. Žádný nepořádek, spousty legrace! Vytvořte z modelíny vše co chcete a uklidíte za okamžik. Modelína je k dispozici v 6 veselých barvách. V sérii Wild Friends najdeš 12 pet zvířátek z divočiny, která umí společně rozjet skvělou hrací párty. Připoj se k nim a zažijte skvělou zábavu. Nevzdávej hledání všech zvířátek, odměnou Ti mohou být zlaté druhy, které jsou vzácné. Vyměňuj s kamarády druhy, které Ti chybí a zkompletuj celou sérii. Pochytej je všechny! U každého zvířátka můžeš měnit hlavy a těla a vytvořit tak nekonečné kreace. Nenech se omezovat a vymysli nejbláznivější zvířátka všech dob.
  Více info
 • Značka: PlayFoam/PEXI
  Modelovací hmota Playfoam® v boxu 38x28x21cm rozdělená na 16 dílů v různých barvách. Konečně dost modelíny PlayFoam® pro celou třídu! Báječná také na tvořivou dětskou Mega party nebo do tvořivých kroužků. 16 extra velkých bloků pěnové modelíny v 8 veselých barvách, kterou nikdy nemůžete po malých blocích za tak výhodnou cenu koupit. Balení obsahuje také bloky se třpytivou modelínou. (2x fialová, 2x zelená, 2x modrá, 2x oranžová, 2x třpyt. žlutá, 2x třpyt. růžová, 2x třpyt.oranžová, 2x třpyt. zelená)
  Více info
 • Značka: PlayFoam®
  Nový a velmi efektivní způsob pro děti od 3 do 8 let, jak se při tvarování hmoty přiblížit dětem základy počítání pomocí speciálních karet a modelíny Playfoam®. Osm různých barev nešpinivé modelíny a 13 oboustranných kater se vzory ocení především rodiče i učitelé a vychovatelé předškolních dětí a malých školáků. Modelína, která nešpiní, vhodná od 3 let do 10 let. Lehoučká, nešpinivá, netoxická a nevysychající modelína nové generace. Žádný nepořádek, spousty legrace! Děti vytvoří vše co je napadne a uklizeno máte za okamžik.
  Více info
 • Značka: PlayFoam®
  Písková modelína je netradiční hmota pro děti od 3 let. Válcujte, razítkujte a pomozte své cestě k naučení abecedy s písmenkovými sušenkami ze sady Playfoam® Sand! Použijte 26 razítek abecedy, váleček, vykrajovátka na pískové sušenky a obracečku a vnořte se do smyslového zážitku při učení ABECEDy. Písková modelína Playfoam® Sand pro děti od 3 let stimuluje smysly A ZÁROVEŇ tvoří mozková nová spojení. Čím více smyslů je během hry zapojeno, tím větší je počet spojení se v mozku vytváří. Každá hmatová buňka na rukou se zapojí do hry, barvy aktivují oční receptory a povzbudí mozek ke kreativní hře! Playfoam® SAND přináší totální hmatový zážitek jako žádný jiný. Playfoam® je dokonalou hmotou pro kreativní hru a pro smyslovou stimulaci! Playfoam® SAND není kinetický písek! Poznejte úplně nový zážitek z hmoty, která je pevná a přitom tvárná, je suchá, ale přitom drží skvěle pohromadě. Zažijte novou formu tvoření do nejmenších detailů s Playfoam® SAND! Baví vás tvoření a zážitek s Playfoam® Sand? Pořiďte si sadu Playfoam® SAND 8-pack, kde je ještě více zářivých barev a obsahuje celých 1360 g pískové modelíny. A to už je pěkná hromádka! Jak si ještě můžete hrát se sadou ABECEDA: * Otevřete si svou vlastní pekárnu s Playfoam® Sand! Rozválcujte modelínu Playfoam® Sand válečkem, zatlačte na vykrajovátko a jemně otočte. Poté pomocí obracečky seberte svou písmenkovou sušenku! * Vyberte razítko s písmenem a otiskněte písmenko na sušenku. Jaké je to písmenko? Jak se vysloví? Jaký obrázek je na razítku? Najdete všechna zvířátka na razítkách? VĚDĚLI JSTE, ŽE? Manipulace s nářadím ze sady pomáhá rozvíjet koordinaci ruka – oko a posiluje svaly na rukách a zápěstí, které jsou potřeba k držení tužky a použití vidličky. Senzorické hry jako je mačkání, hnětení, trhání či válení modelíny Playfoam® Sand mají uklidňující účinek, zvláště při dětské úzkosti a podobných stavech. OBSAHUJE 29 DÍLŮ a modelínu: 26 razítek s písmenky abecedy, Vykrajovátko na modelínu, Váleček, Lopatku, 2 sáčky s Playfoam® Sand (různé barvy)
  Více info
 • Značka: PlayFoam®
  PÍSKOVÁ MODELÍNA - Tvoří mysl malých. Playfoam® Sand pro děti od 3 let stimuluje smysly A ZÁROVEŇ tvoří mozková nová spojení. Čím více smyslů je během hry zapojeno, tím větší je počet spojení se v mozku vytváří. Každá hmatová buňka na rukou se zapojí do hry, barvy aktivují oční receptory a povzbudí mozek ke kreativní hře! Playfoam® SAND přináší totální hmatový zážitek jako žádný jiný. Playfoam® je dokonalou hmotou pro kreativní hru a pro smyslovou stimulaci! Playfoam® SAND není kinetický písek! Poznejte úplně nový zážitek z hmoty, která je pevná a přitom tvárná, je suchá, ale přitom drží skvěle pohromadě. Zažijte novou formu tvoření do nejmenších detailů s Playfoam® SAND! Využijte všechno nářadí, přidané do sady. Vymačkejte si bábovičky speciálními nůžkami, použijte reliéfní razítko pro dokonalé kytičky, válcujte pískovou hmotu do tenkých plátků pomocí válečku, nebo využijte jeho druhou stranu se lžičkou k nabírání modelíny a udělejte vysokou věž. A aby toho nebylo málo, krájecí kolečko s vlnitým okrajem vytvoří nádherná prostírání a jeho druhým koncem natisknete nádherné hvězdičky. Vaše fantazie bude plesat radostí ze všech těch zářivých barev a spousty nářadí. Tak se vyřáděte! Baví vás tvoření a zážitek s Playfoam® Sand? Pořiďte si sadu Playfoam® SAND 8-pack, kde je ještě více zářivých barev a obsahuje celých 1360 g pískové modelíny. A to už je pěkná hromádka! JAK SI HRÁT? • Rozmačkejte dlaněmi Playfoam® Sand na tenký plátek a pomocí plastového nože „rozkrájejte“ modelínu nebo si vykrajujte tvary. • Zatlačte modelínu do každého dílku formičky tím vylisujete tvary. Potom je opatrně vyjměte z formiček a srovnejte je podle velikosti. • Schovejte drobné hračky nebo jiné věci do modelíny Playfoam® Sand a zahrajte si hru na schovávanou. Zkuste je vyndat pomocí plastové dětské pinzety nebo lžičky a potom je roztřiďte podle tvaru, barvy nebo velikosti. • Vytvarujte z Playfoam® Sand tvar malých cihliček. Pak zkuste postavit cihlový dům nebo iglú. • Vezměte plastový váleček, lžíce, misky, formičky na muffiny a vykrajovátka na cukroví – tvarujte, mačkejte, válejte vykrajujte a TVOŘTE… a otevřete si svou vlastní pekárnu Playfoam® Sand. CO VŠECHNO NAJDĚŠ v této sadě? Nůžky na formičky, 2 ks formičky (nástavce na nůžky), 2 ks Razítka na modelínu, Krájecí kolečko, Oboustranný Váleček – Lžička
  Více info
 • Značka: PlayFoam®
  PÍSKOVÁ MODELÍNA - Tvoří mysl malých od 3 let. Playfoam® Sand stimuluje smysly A ZÁROVEŇ tvoří mozková nová spojení. Čím více smyslů je během hry zapojeno, tím větší je počet spojení se v mozku vytváří. Každá hmatová buňka na rukou se zapojí do hry, barvy aktivují oční receptory a povzbudí mozek ke kreativní hře! Playfoam® SAND přináší totální hmatový zážitek jako žádný jiný. Playfoam® je dokonalou hmotou pro kreativní hru a pro smyslovou stimulaci! Playfoam® SAND NENÍ kinetický písek! Poznejte úplně nový zážitek z hmoty, která je pevná a přitom tvárná, je suchá, ale přitom drží skvěle pohromadě. Zažijte novou formu tvoření do nejmenších detailů s Playfoam® SAND! Je tak příjemná, že s ní nebudete chtít přestat pracovat. Vyjměte z krabičky 8 balíčků modelíny krásných zářivých barev, ve kterých je celých 1360 g pískové modelíny. A to už ke pořádná hromádka! Tvarujte cihličky a postavte si zeď; vytvořte postavičky které budou představovat vaší rodinu; rozválejte hmotu na 3 nebo 5 tenkých válečků a upleťte si vánočku nebo housky. Rozplácněte pískovou hmotu do tenkých plátků, nakrájejte jí příborovým nožem na proužky a poskládejte si barevnou šálu. Vaše fantazie bude plesat radostí ze všech těch zářivých barev. Tak se vyřáděte! Baví vás tvoření a zážitek s Playfoam® Sand? Pořiďte si sady s různorodým nářadím a pomůckami a písmenkovými razítky a modelujte ještě krásnější výtvory. Hledejte Playfoam® SAND - ADECEDA (EI2233) nebo Playfoam® SAND - SMYSLOVÁ SADA (EI2232). JAK SI HRÁT? • Rozmačkejte dlaněmi Playfoam® Sand na tenký plátek a pomocí plastového nože „rozkrájejte“ modelínu nebo si vykrajujte tvary. • Zatlačte modelínu do formičky tím vylisujete tvar. Potom je opatrně vyjměte a přidejte další tvary a složte celý výtvor. • Vytvarujte z Playfoam® Sand tvar malých cihliček. Pak zkuste postavit cihlový dům nebo iglú. • Vezměte plastový váleček, lžíce, misky, formičky na muffiny a vykrajovátka na cukroví – tvarujte, mačkejte, válejte vykrajujte a TVOŘTE… SENZORICKÉ HRY: • Schovejte drobné hračky nebo jiné předměty do modelíny Playfoam® Sand a zahrajte si hru na schovávanou. • Zkuste je vyndat pomocí plastové dětské pinzety nebo lžičky a potom je roztřiďte podle tvaru, barvy nebo velikosti. • Váš hmat se bude tříbit a zlepšovat bude a zásobovat váš mozek spousty zajímavých, nových impulsů a tím ho budete rozvíjet a zlepšovat. BALENÍ OBSAHUJE: 8 sáčků s modelínou Playfoam® SAND (každá 170 g) v zářivých barvách: modrá, žlutá, zelená, fialová, růžová, červená, oranžová a temně černá. SMYSLOVÁ ZÁBAVA S PÍSKOVOU MODELÍNOU PLAYFOAM® SAND: Ponořte se do tohoto suchého, měkkého písku a užijte si jemnou motorickou zábavu, kterou můžete skutečně cítit! Zmačkněte, tvarujte, rozplácněte nebo ho roztrhněte – Playfoam® Sand nikdy nevysychá, takže senzační smyslová zábava nikdy nekončí! ZLEPŠUJTE JEMNÉ MOTORICKÉ DOVEDNOSTI: Děti mohou mačkat, tvarovat, rozplácnout nebo ho nechat prolézat mezi prsty, čímž si budují jemné motorické dovednosti, které potřebují, aby se naučily držet tužku nebo si zavazovat boty. SUPER PRO SMYSLOVÉ KOŠE: Hmatuplná modelína Playfoam® Sand je ideální pro předškolní smyslové koše! Ponořte se do tohoto měkkého smyslového písku pro jemnou motoriku. Mačkejte, protlačujte, rýpejte – objevujte a rozvíjejte jemné motorické dovednosti. Vnímejte měkký, uklidňující pocit z dotyku Playfoam® Sand, který je perfektní aktivitou pro uklidnění dětí s úzkostí. ZAPÁLENI PRO KREATIVITU: Pojďme zkusit něco nového! Hračky a hry od PEXI poskytují příležitosti k sebevyjádření, kreativitě a představivosti a pomáhají dětem identifikovat nové zájmy, ocenit vlastní silné stránky, rozpoznat a překonávat výzvy a budovat své sebevědomí. UKLIDŇUJÍCÍ ZÁBAVA PRO SYSMLY. Nikdy nevyschne!
  Více info
 • Značka: PlayFoam®
  Výhodné balení 4+2 ks ZDARMA. PlayFoam® PALS -Kámoši, je cool překvapení a kreativní hmota v jednom, pro děti od 5 do 12 let. Velké vajíčko s modelínou Playfoam® uvnitř ukrývá jedno z 12 pet zvířátek a zlaté prémiové druhy. Navíc mají jednu velkou vychytávku! Zvířátka z divočiny navíc velmi rádi skotačí a vyvádí neplechu, a mají proto vyměňovací hlavičky a tělíčka. Děti si vytvoří opravdu ztřeštěné a bláznivé druhy zvířátek, se kterými si užijí spoustu legrace. Z modelíny si mohou tvořit vše, na co pomyslí. PlayFoam® PALS - sběartelská série s cool překvapení a kreativní hmota v jednom! Pro děti od 5 do 12 let. Sesbírej všechny kámoše do skvělé party a prémiové zlaté druhy! Překvapení se schovává ve vajíčku s lehoučkou barevnou modelínou, která je navíc nešpinivá, netoxická a nevysychá. Žádný nepořádek, spousty legrace! Vytvořte z modelíny vše co chcete a uklidíte za okamžik. Modelína je k dispozici v 6 veselých barvách. V sérii Wild Friends najdeš 12 pet zvířátek z divočiny, která umí společně rozjet skvělou hrací párty. Připoj se k nim a zažijte skvělou zábavu. Nevzdávej hledání všech zvířátek, odměnou Ti mohou být zlaté druhy, které jsou vzácné. Vyměňuj s kamarády druhy, které Ti chybí a zkompletuj celou sérii. Pochytej je všechny! U každého zvířátka můžeš měnit hlavy a těla a vytvořit tak nekonečné kreace. Nenech se omezovat a vymysli nejbláznivější zvířátka všech dob.
  Více info
 • Značka: PlayFoam®
  Originální zábava s modelováním pro děti od 6 do 12 let a jejich rodiny, ve stolní společenské hře. Uhodněte tvary, které vymodelovali vaši spoluhráči a vyhrajte kolo. Celkově vítězí tým, který jako první vyhraje 5 kol. Zapojte prstíky, mozek, oči a představivost! Ale pozor! Žádné mluvení. Žádné zvuky. Žádné ukazování písmenek prsty! Obsah balení: • 100 kartiček s nápovědou (indícií) • Přesýpací hodiny • Pěnová modelína Playfoam - více barevných variant • Pracovní podložka • Stojánek na karty
  Více info
 • Značka: PlayFoam®
  Nový a velmi efektivní způsob, jak se naučit psát a poznávat čísla a nenásilně začít s počítáním pomocí modelíny Playfoam®! Sadu ocení rodiče i učitelé předškolních dětí a malých školáků. Modelína, která nešpiní, vhodná od 3 let do 10 let. Děti mají k dispozici 8 různých barev. Lehoučká, nešpinivá, netoxická a nevysychající modelína nové generace. Žádný nepořádek, spousty legrace! Děti vytvoří vše co je napadne a uklizeno máte za okamžik.
  Více info
 • Značka: PlayFoam®
  Balení 2 ks vajíček PlayFoam® PALS -Kámoši. Je to cool překvapení a kreativní hmota v jednom, pro děti od 5 do 12 let. Velké vajíčko s modelínou Playfoam® uvnitř ukrývá jedno z 12 pet zvířátek a zlaté prémiové druhy. Zvířátka z divočiny navíc velmi rádi skotačí a vyvádí neplechu, a mají proto vyměňovací hlavičky a tělíčka. Děti si vytvoří opravdu ztřeštěné a bláznivé druhy zvířátek, se kterými si užijí spoustu legrace. Z modelíny si mohou tvořit vše, na co pomyslí. PlayFoam® PALS - sběartelská série s cool překvapení a kreativní hmota v jednom! Pro děti od 5 do 12 let. Sesbírej všechny kámoše do skvělé party a prémiové zlaté druhy! Překvapení se schovává ve vajíčku s lehoučkou barevnou modelínou, která je navíc nešpinivá, netoxická a nevysychá. Žádný nepořádek, spousty legrace! Vytvořte z modelíny vše co chcete a uklidíte za okamžik. Modelína je k dispozici v 6 veselých barvách. V sérii Wild Friends najdeš 12 pet zvířátek z divočiny, která umí společně rozjet skvělou hrací párty. Připoj se k nim a zažijte skvělou zábavu. Nevzdávej hledání všech zvířátek, odměnou Ti mohou být zlaté druhy, které jsou vzácné. Vyměňuj s kamarády druhy, které Ti chybí a zkompletuj celou sérii. Pochytej je všechny! U každého zvířátka můžeš měnit hlavy a těla a vytvořit tak nekonečné kreace. Nenech se omezovat a vymysli nejbláznivější zvířátka všech dob. Benefity: - Ideální pro rozvíjení zručnosti a kreativity - Podporuje smyslový a hmatový rozvoj - Nelepí na podložku ani nábytek - Nikdy nevyschne Co je vlastně PLAYFOAM®: Základem modelíny Playfoam® jsou drobné měkké kuličky z pěnového materiálu spojené speciálním pojivem. Kuličky můžeš klidně jednu podruhé odebírat. Modelína je opravdu lehoučká, takže z ní můžete vytváře i velá díla. Ale i když vytváříte velké modely a stavby, modelína se nehroutí a stále drží svůj tvar. (Pouze kdybyste výtvory vystavili velikému teplu může pojivo ztrácet pevnost. Např. přímé letní sluníčko nemá modelína moc ráda ;-) Pro zpevnění dlouhých a tenkých tvarů např. stožáry, kmenu stromů nebo květin, vložte do hmoty dřívko (např. nanukovou tyčku apod.) nebo využijte chlupaté drátky , které obalíte modelínou. (drátky najdete také v některých sadách Playfoam®) Speciální pojivo je nealergenní a netoxické a udrží kuličky vzájemně při sobě, ale nepřichytí se na nábytek nebo předměty ani na podlahu. Dokonce i běžný smyčkový koberec přežije kontakt s modelínou Playfoam® bez úhony! Stačí přiložit malou kuličku z modelíny na odpadlý kousek a je uklizeno. Toto speciální pojivo bylo vyvíjeno v laboratoři přes 2 roky tak, aby splnilo bezpečnostní předpisy a náročné požadavky na jeho speciální vlastnosti. Dokonce ani při dlouhém hraní, kdy se hmota zahřívá v dlaních, nepřichází o své důležité vlastnosti, pro které je u maminek tak Playfoam® ceněná. (V obchodech i e-shopech možná narazíte na podobně vypadající kopie Playfoam®, ale jen u Playfoam® máte jistotu, že se nerozpadá při hraní, ani se nelepí na vše, čeho se dotkne.) Vajíčka s modelínou jsou určena dětem od 5 do 12 let.
  Více info
 • Značka: PlayFoam®
  Figurky roztomilých zvířátek schované v unikátní kuličkové modelíně, která nešpiní. Posbírej celou partu pet zvířátek s výměnnými hlavičkami a zlaté bonusové druhy navíc! Sběratelská série pro děti od 5 do 12 let. Každé vajíčko s kuličkovou modelínou Playfoam® v sobě ukrývá jedno z 12 pet zvířátek z divoké přírody. Tato zvířátka jsou velmi hravá a rádi tropí neplechu - hlavičky jsou od těla oddělitelné a můžete je různě promíchat. Vyměňujte hlavičky a tělíčka a vytvořte nové bláznivé druhy! HRAČKA 2 v 1: Každé vajíčko obsahuje spoustu kreativní kuličkové modelíny v jedné ze 6 barev. Děti si mohou hrát s modelínou nebo se zvířátky anebo s obojím najednou! Stačí rozbalit vajíčko s překvapením a nekonečná zábava začíná! Zakomponujte zvířátka do svých kreativních her s modelínou. Nasbírejte všech 12 přátel z divočiny a užívejte si zábavu kdykoli a kdekoli. Víc zvířátek znamená víc zábavy! VYMĚŇUJTE s kamarády: Udělejte ze sbírání zábavný výměnný obchod! Pokud Ti chybí některé druhy zvířátek a jiné máš naopak navíc, začni je vyměňovat se svými kamarády. Zlaté jsou vzácné, proto můžeš vyměnit zlatý druh za více běžných barevných zvířátek. Modelína Playfoam®, baví děti a šetří úklid dospělým - nešpiní , nemastí a nelepí se na povrchy a stůl a nezašlape se do koberce. Modelína je lehoučká, hypoalergenní a nikdy nevyschne. Vymodelujte pro zvířátka svět, ve kterém budou žít – stromy, vodu, květiny... nebo domy a zámky. Při modelování si můžete vypomoci pořízením více modelíny ze sad Playfoam® Boule 4-pack nebo Playfoam® Boule-Workshop set a dalších. Modelína Playfoam® může být také skvělou antistresovou pomůckou pro dospělé. Její měkká konzistence je uklidňující. Posaďte se na chvíli a hrajte si taky s dětmi! JAK PRACOVAT s kreativní modelínou Playfoam® a zvířátky z divočiny? Inovativní hmota Playfoam® nešpiní, nelepí a nikdy nevyschne. Stačí rozbalit vajíčko, vysypat kuličky a začít hrát. Můžete modelovat libovolné 3D i 2D tvary. Až budete chtít, v mžiku hmotu uklidíte a vložíte zpět do plastového vajíčka. Na výběr máte ze 6 úžasných barev: Funky fialová, Moudře modrá, Zjařená zelená, Ó jé Oranžová, Žjóvi žlutá, Čači červená. Barvy můžete libovolně míchat a vytvářet velké stavby nebo další zvířátka. Díky tvaru kuliček a pojivu, můžete jednotlivé barvy od sebe zase oddělit. Pokud je dokonale smícháte, nevznikne šedá nevzhledná hmota, ale veselá duhová směsice! Hraní s modelínou PODPORUJE: * Jemnou motoriku * Představivost * Pečlivost a preciznost * Schopnost soustředění a udržení pozornosti * A hlavně: Skvělou zábavu na dlouhou dobu! VÝHODY kreativní hmoty Playfoam®: * Patentovaná kuličková modelína Playfoam®. Nešpiní, nemastí a nikdy nevysychá. Můžeš jí používat stále dokola. Nerozmázne se na nábytku a nezašlape se do koberce. Stačí otevřít vajíčko a tvořivá hra začíná! * Rozvoj představivosti a kreativity. Postavíte přátelům z divočiny obrovský hrad, nebo domodelujete další kamarády? Modelínu se zvířátky si nejlépe užijí děti 5 do 12 let věku. * Domů, do auta i na chatu. Hračku snadno rozbalíte a sklidíte kdekoli, nejlépe tam, kde máte k dispozici rovnou plochu. Modelína snese i na krátkovláknitý koberec. JAK se k modelíně ve vajíčku dostat? Odtrhněte barevný papír, kterým je vajíčko s Playfoam® obaleno a otevřete ho v místě linky mezi horním a spodním dílem. Po otevření najdete zhruba uprostřed jednu z 12 skrytých zvířátek ze sběratelské série Přátelé z divočiny. Možná budete mít štěstí a najdete i speciálního zlatého parťáka. Nasbírejte všech 12 zvířecích přátel! Po skončení hry jednoduše ukliďte kuličky zpět do vajíčka a obě víčka zlehka přitlačte k sobě. MATERIÁL – kuličková hmota Playfoam® Modelína se skládá z měkkých pěnových kuliček o průměru cca 3 mm, které jsou spojené speciálně vyvinutým pojivem. Jde o bezpečný, netoxický, hypoalergenní materiál, ideální pro hru dětí od 3 do 12 let. Je lehoučká, hypoalergenní a nikdy nevysychá. Přitom kuličky k sobě dokonale přilnou tak, že vytvoříte i veliká díla z různých barev modelíny. Některé barvy obsahují třpytky, které se lesknou jako rosa v trávě. Ideální pro hru na stole, ale můžete si s ním hrát i na koberci. Žádný nepořádek, zato spousta legrace! OBSAH balení Průhledné vajíčko o velikosti cca 6,5 cm × 9 cm obsahuje kuličkovou modelínu Playfoam® a uvnitř jednu z 12 hraček ze sběratelské série. Vybrané kusy obsahují prémiové zlaté hračky. Pevné plastové vajíčko je znovu uzavíratelné a slouží také k dlouhodobému uchování modelíny. SKLADOVÁNÍ Hračku uchovávejte na suchém místě mimo dosah přímého slunečního záření. Nevystavujte hmotu ani figurky otevřenému ohni. BEZPEČNOSTNÍ upozornění Výrobek není vhodný pro děti do 3 let, u kterých hrozí nebezpečí vdechnutí. Při spolknutí nehrozí nebezpečí toxicity, ale ze své povahy není určen k jídlu.
  Více info
 • Značka: PlayFoam®
  Velká svítící sada kreativní modelíny, která nešpiní, s 8 barvami pro děti od 3 do 10 let. Rozzářete svoje výtvory! Zhasněte vypínač a sledujte, jak vaše mistrovská díla září ve tmě! Děti vytvoří vše co je napadne a uklizeno máte za okamžik. Balení s osmi barvami fosforeskující modelíny zářící ve tmě, která se nepřilepí k podkladu ani se nezašlape do koberce. Lehoučká, nešpinivá, netoxická modelína nevysychá a zůstává stále tvárná. Díky tomu s ním můžete modelovat stále dokola. Nejvyšší kvalita použitého pojiva zaručuje, že modelína drží stále pohromadě i po mnoha hodinách hraní. Nerozpadá se, je netoxická, nešpiní a nemastí. Děti vytvoří vše co je napadne a uklizeno máte za okamžik. Žádný nepořádek, spousty legrace - a tmy už se nebudete bát! A protože se modelína PlayFoam® nelepí na stůl, koberec ani sedačky, můžeš si jí s sebou vzít kam chceš a užít si zářící dobrodružství i na cestách! Benefity: - Ideální pro rozvíjení zručnosti a kreativity - Podporuje smyslový a hmatový rozvoj - Nikdy nevyschne - Nelepí na podložku a nábytek Balení obsahuje barvy: jemně žlutá, jemně zelená, jemně modrá, jemně růžová, jemně oranžová, bílá Benefity: - Ideální pro rozvíjení zručnosti a kreativity - Podporuje smyslový a hmatový rozvoj - Nelepí na podložku ani nábytek - Nikdy nevyschne Co je vlastně PLAYFOAM®: Základem modelíny Playfoam® jsou drobné měkké kuličky z pěnového materiálu spojené speciálním pojivem. Kuličky můžeš klidně jednu podruhé odebírat. Modelína je opravdu lehoučká, takže z ní můžete vytváře i velá díla. Ale i když vytváříte velké modely a stavby, modelína se nehroutí a stále drží svůj tvar. (Pouze kdybyste výtvory vystavili velikému teplu může pojivo ztrácet pevnost. Např. přímé letní sluníčko nemá modelína moc ráda ;-) Pro zpevnění dlouhých a tenkých tvarů např. stožáry, kmenu stromů nebo květin, vložte do hmoty dřívko (např. nanukovou tyčku apod.) nebo využijte chlupaté drátky , které obalíte modelínou. (drátky najdete také v některých sadách Playfoam®) Speciální pojivo je nealergenní a netoxické a udrží kuličky vzájemně při sobě, ale nepřichytí se na nábytek nebo předměty ani na podlahu. Dokonce i běžný smyčkový koberec přežije kontakt s modelínou Playfoam® bez úhony! Stačí přiložit malou kuličku z modelíny na odpadlý kousek a je uklizeno. Toto speciální pojivo bylo vyvíjeno v laboratoři přes 2 roky tak, aby splnilo bezpečnostní předpisy a náročné požadavky na jeho speciální vlastnosti. Dokonce ani při dlouhém hraní, kdy se hmota zahřívá v dlaních, nepřichází o své důležité vlastnosti, pro které je u maminek tak Playfoam® ceněná. (V obchodech i e-shopech možná narazíte na podobně vypadající kopie Playfoam®, ale jen u Playfoam® máte jistotu, že se nerozpadá při hraní, ani se nelepí na vše, čeho se dotkne.) Je ideání pro děti ve věku 3-10 let.
  Více info
1 2 3