Aktuální soutěž
Všechny soutěže aktuálně naleznete na našem Facebooku na adrese www.facebook.com/pexicz. Nebo vyhledejte facebookovou stránku "MilujemeHračky"
více informací
Archiv soutěží
© Pexi.cz 2007-2021

Hra školou® - BARVIČKY

Značka: Alexander

Hra oceněná v soutěži Hračka roku 2018 (3.místo). HRA ŠKOLOU® - BARVIČKY, je pro děti od 3 do  6 let, pomocí níž se učí se rozpoznávat a pojmenovávat barvy a přiřazovat je k obrázkům, které obsahují shodnou barvu. Tím si také zlepšují si svůj postřeh a soustředění a schopnost analýzy a odahlování souvislostí.
Naučné hraní pro malé zvědavce  - zábavnou formou rozvíjejte své schopnosti!

Podrobný popis:
Znalost barev je jedna ze základních dovedností dětí ještě ve školkovém věku. Tato hra za pomoci kartiček s obrázky  pomáhá dětem poznávat a pojmenovávat jednotlivé základní barvy.
Hra BARVIČKY se skládá z 24 různých destiček. Jedna destička se vždy skládá ze dvou polovin. Jesna polovina obsahuje jeden obrázek a druhá půlka různobarevná kolečka. Barva koleček se shoduje s barvami, které obsahuje obrázek na odpovídající druhé části. Úkolem dětí je najít 2 kartičky kde jsou stejné barvičky jak na obrázku, tak v kolečkách a přiložit je k sobě. 
Vlnovkové spojení obou polovin destiček dětem napoví, jestli jejich úsilí bylo úspěšné.

Zábavnou formou se tak děti učí nejen barvičky, ale hraní podporuje také pozorovací schopnosti a logiku, a v neposlední řadě jemnou motoriku dětských ručiček.

BENEFITY: 
- učí poznávat barvy
- pomáhá zlepšovat jemnou motoriku 
- rozvíjí pozorovací schopnosti a postřeh

Hra je vhodná pro děti od 3 do 5 let.
Hra je ze série naučných her pro malé objevile "HRA ŠKOLOU®", která byla oceněná jako "Hračka roku 2018".

Obsah balení:  48 pevných kartonových destiček s obrázky, český a slovenský návod ke hře
Do E-shopu