Aktuální soutěž
Všechny soutěže aktuálně naleznete na našem Facebooku na adrese www.facebook.com/pexicz. Nebo vyhledejte facebookovou stránku "MilujemeHračky"
více informací
Archiv soutěží
© Pexi.cz 2007-2021

Hra školou® - SKLÁDEJ LIDSKÉ TĚLO

Značka: Alexander

Série her ocenění Hračkou roku 2018 (3.místo). SKLÁDEJ LIDSKÉ TĚLO je pro děti od 4 let, pomocí níž se děti učí zábavnou formou rozvíjet slovní zásobu a paměť. Pomocí „puzzle“ kartiček se učí rozpoznávat, kde je na těle ruka, oko, prsty, nos…. a správně je pojmenovat. Každá kartička má jiný tvar, je jiná a tak zapadne pouze tam, kam patří. 

Naučná HRA ŠKOLOU® - SKLÁDEJ LIDSKÉ TĚLO je krabička, se kterou holčičky a kluci objevují lidské tělo. Víte kolik prstíků je na ruce, kolik máme nohou? Nebo kde je nos, pusinka, či ouško? To vše se děti teď hravě naučí. 
Celá postava člověka a její části je rozdělena na 3 větší  destičky a 18 menších. Pevné destičky do sebe perfektně  zapadnou a drží pohromadě jako dílky puzzle. Manipulace s kartičkami velice snadná. Zapojit do hry se může i více dětských hráčů, kteří mohou napovídat a pomáhat si a tak zjistit, jak může být lidské tělíčko zábavné. 
Hra obsahuje 3 velké destičky pomocí níž si složíte postavičku chlapečka. Váš nový "kamarád" má na sobě označené tenké linky, které pomáhají správně najít, kde má hlavičku, nohu, ruku, zápěstí, oko, nos či pusinku. Menší kartičky se přikládají podél tělíčka a vždy správně zapadnou do výřezu, pokud děti zvolí správné místo. 

Děti hra nejen zabaví, ale také přirozeně rozvíjí své logické uvažování, pozorovací a kombinační schopnosti.
Tato hra je také vhodná i do školek a kolektivů, kde se děti mohou střídat v pokládání jednotlivých dílků a navzájem se povzbuzovat a opravovat. Pomáhá malým dětem, ve spolupráci s dopělým, poznávat a pojmenovat části svého těla.

BENEFITY:
- Děti poznají tělo od hlavy až k patě
- Pomáhá zlepšovat motoriku a soustředění
- Pomáhá s rozvojem vyjadřování
- Rozvíjí slovní zásobu
- Rozvíjí logické uvažování 

Hra je vhodná pro děti od 4 do 7 let .
Hra je ze série naučných her pro malé objevile "HRA ŠKOLOU®", která byla oceněná jako "Hračka roku 2018".

Obsah balení: 3 ks velkých destiček z pevného kartonu, 18 ks malých destiček s částmi těla, český a slovenský návod
Do E-shopu