Aktuální soutěž
Všechny soutěže aktuálně naleznete na našem Facebooku na adrese www.facebook.com/pexicz. Nebo vyhledejte facebookovou stránku "MilujemeHračky"
více informací
Archiv soutěží
© Pexi.cz 2007-2021

PEXI Hra školou® - ZVÍŘÁTKA Souvislosti

Značka: PEXI

Hra školou® ZVÍŘÁTKA je naučné hraní pro malé zvědavce od 3 let do 5 let. Parádní pomůcka pro rozvoj postřehu, hledání souvislostí, logického myšlení a zrakové percepce. Atraktivní princip založený na "co k čemu patří". 
Série Hra školou® byla oceněná 3. místem HRAČKA ROKU 2018.

Sada se skládá se ze 48 dílků s obrázky, které jsou spojené do dvojic a tvoří 24 sad. Princip hry je ve vyhledávání a sestavování správných dvojic na základě nalezených souvislotí.  Každou dvojici tvoří dílek s obrázkem zvířátka a dílek s obrázkem jedné části jeho těla. Mezi rozloženými a promíchanými dílky děti hledají správnou dvojici zvířátka a jeho části.

Pro nalezení správných dílků musí děti uplatňovat svoje zkušenosti a rozvíjet vyhodnocovací schopnosti, aby nalezly vlastnosti nebo prvky, které spolu souvisí. Mohou to být barvy, tvary nebo některé části nebo detaily z druhého obrázku.
Zvlněný okraj dílku kaýždé kartičky, je klíčem pro ověření správnosti rozhodnutí. Pokud je rozhodnutí správné, zapadnou oba dílky zvlněnou stranou jako "klíč do zámku".

BENFITY při hraní hry:
- zlepšovní postřehu
- chápání souvislostí
- trénink zrakové percepce

Hra je ze série naučných her pro malé objevile "HRA ŠKOLOU®", která byla oceněná jako "Hračka roku 2019".

Hra obsahuje: 48 pevných dílků a barvenými obrázky, jejich tvarové spojení usnadňuje dětem ověření správné volby.
Do E-shopu