Aktuální soutěž
Všechny soutěže aktuálně naleznete na našem Facebooku na adrese www.facebook.com/pexicz. Nebo vyhledejte facebookovou stránku "MilujemeHračky"
více informací
Archiv soutěží
© Pexi.cz 2007-2021

PEXI Hra školou® - OVOCE A ZELENINA

Značka: PEXI

HRA ŠKOLOU®-Ovoce a zelenina učí děti od 2 let poznávání ovoce a zeleniny i toho, jak rostou.  Pro děti je to skvělý trénink poznávání a vnímání souvislostí.
Série Hra školou® byla oceněná 3. místem HRAČKA ROKU 2018.

Hra obahuje 24 pevných tabulek. Každá z nich se skládá ze dvou dílků, které na sebe jednou stranou přesně zapadají.  Jedna část tabulky   vyobrazuje ovoce nebo zeleninu a na té druhé je zobrazeno, jak a na čem daná zelenina či ovoce roste.

Všech 48 dílků rozložte na stole a promíchejte je. Začněte hledat dílky a sestavujte vždy dva obrázky, které k sobě patří. Správně zvolené dílky je možné navzájem spojit zvlněnou stranou. 

Hra je skvělým tréninkem pozorování, myšlení a učí poznávat souvislosti. Pomůže dětem také s výukou názvů ovoce a zeleniny i způsobu, jakým rostou. 

Pokud rádi trávíte čas se svými dětmi, hra vám poskytne příležitost na milé a plodné, společně strávené chvilky při povídání o rostlinách a přírodě.

Benefity:
* UČÍ ZÁBAVNOU FORMOU
* ZLEPŠUJE POSTŘEH
* ROZVÍJÍ MYŠLENÍ 
* SEZNAMUJE S PŘÍRODOU

Hra je ze série naučných her pro malé objevile "HRA ŠKOLOU®", která byla oceněná jako "Hračka roku 2018".

Obsah balení:
48 ks pevných barevných dílků s obrázky (celkem 24 souvisejícíh dvojic)
    
Do E-shopu