Aktuální soutěž
Všechny soutěže aktuálně naleznete na našem Facebooku na adrese www.facebook.com/pexicz. Nebo vyhledejte facebookovou stránku "MilujemeHračky"
více informací
Archiv soutěží
© Pexi.cz 2007-2021
 

15. 5. 2023
Svět knihy 2023 jsme si užili společně s vámi
 
Perex - Další ročník výstavy Svět knihy 2023 je za námi. Zvali jsme vás na něj prostřednictvím našiho Facebooku. Mohli jste na něm vidět a pořídit si nejen spustu knih, ale i deskových a společenských her, jak už se pomalu stává tradicí. Koutek je her je doprovodným...

Další ročník výstavy Svět knihy 2023 je za námi. Zvali jsme vás na něj prostřednictvím našiho Facebooku. Mohli jste na něm vidět a pořídit si nejen spoustu krásných , nevšedních ia zajímavých knih, ale jak už se pomalu stává tradicí, také mnoho deskových, společenských a naučných her, nejen z naší produkce.
Koutek her je doprovodným programem výstavy a je stále oblíběnější. Každým rokem pozorujeme větší zájem návštěvníků, což nás velmi těší.
Hry si zde můžete naživo vyzkoušet a dostanete zasvědcený komentář i rady jak je hrát. Dozvíte se také jak více využít potenciál našich deskových a naučných her pro rozvoj svých dětí.

Děkujeme všem, se kterými jsme se mohli osobně potkat.
a budeme se těšit příští rok na shledanou!