Aktuální soutěž
Všechny soutěže aktuálně naleznete na našem Facebooku na adrese www.facebook.com/pexicz. Nebo vyhledejte facebookovou stránku "MilujemeHračky"
více informací
Archiv soutěží
© Pexi.cz 2007-2021
 

9. 12. 2023
Další ročník benefičního koncertu NFZŽ v Dobříši byl opět vyjímečný
 
Perex - Jako každoročně se v zimě konal tradiční benefiční koncert Nadačního fondu Zdeňky Žádníkové, se kterým nás pojí dlouholetá spolupráce od roku 2008.

Letošní ročník se nesl v duchu tance a akordeonové hudby okořeněné mistrovsku hrou housle Jaroslava Svěceného. Atmosféra byla milá a spojující jako každý rok, navzdory všem událostem a atmosféře roku 2023. Zdeňko děkujeme za ní!
Slavnostní večer zahájila vystoupení dvou tanečních skupin z Aerobic klubu organizace Orel Dobříš. Energické tanečníky vystřídal pefekcionisticky ladný taneční pár Kryštof Pallas s partnerkou. Vrcholem večera bylo vystoupení Czech Accordion Enseble s nejlepšími českými talenty hry na akordeon, řízenými Ladislavem Horákem z Pražské konzervatoře. Dlouhé ovace vzbudilo vystoupení nejmladšího misra světa na akordeon desetiletého Jaroslava Pokuty ze Sezimova Ústí. Byl opravdu famózní ;-).
Veškerá vystoupení doplňovala všestranná umělkyně a zakladatelka fondu Zdeňka Žádníková Volencová - svým nespoutaným tancem, uhlazenou hrou na příčnou flétnu a také doprovázela celý večer slovem.
Výtěžek benefičního večera, věnovaný prezentaci celoroční prace nadačního fondu a také poděkování sponzorům a spolupracovníkům nadace mj. dvornímu výtvarníkovi nadacece Liboru Škrlíkovi, byl určený pro další projekty, plánovaných na další období.

Těšíme se na další spolupráci s NFZŽ a všemi jeho spolpracivníky! Vše co dělají má opravdový smysl.

Marcel Pech, ředitel Pexi s.r.o.